47 ronin – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

47 ronin – HD izle Film Makinasi

47 ronin – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.5 / 10

Filmin Özeti

Lech Majewski tarafından yazılan ve yönetilen Tanrılar Vadisi ya da orijinal adı ile Valley of the Gods bir bilim kurgu ve dram filmidir. Josh Hartnett, Berenice Marlohe, Jaime Ray Newman, John Malkovich ve Keir Dullea’nın karakterlerini canlandırdığı film 4k kalitesi ile sitemizde bulunmaktadır.
Film üç ayrı hikâye etrafında dönmektedir: Dünyanın en zengin adamı, onun biyografisini yazmakla görevlendirilmiş depresif bir adam ve maden kullanımı için arazilerini satın alan az önce adı geçen zengin adamla uğraşan yerli Navajo kabilesi. Bu üç hikâye sitemizde ayrıca Full HD 1080p kalitesi ile de siz değerli izleyicilerimize sunulmaktadır.
Filmde karısı (Jaime Ray Newman) onu planör hocası için terk ettikten sonra, Los Angeles'ta yaşayan sözde roman yazarı John Ecas (Josh Hartnett) endüstriyel pazarlama işinden uzaklaşır ve terapistinin önerisi ile  (John Rhys Davies), iç huzuru bulmak için çeşitli yöntemler dener. Bu yöntemler arasında, işlek bir caddede gözleri bağlıyken geriye doğru yürüme, tüm tencere ve tavalarını toplayıp ayak bileklerine bağlamayı ve bir dağa tırmanmayı içermektedir. 
Jipinin arkasından eski bir ahşap masayı indirdiği Monument Valley'e doğru yola çıkar ve çölün ortasında bir dolma kalemle Büyük Amerikan Romanı’nı el yazısıyla yazmaya başlar. Bu sırada, bölgedeki Navajo kabileleri, Tanrılar Vadisi'nin bu kutsal alanda uranyum kazmayı planlayan alçak bir şirket olan Tauros Engineering tarafından satın alınmasını protesto etmek için ayaklanmaya hazırlanmaktadır. Tauros Şirketi aynı zamanda John'un eski işverenidir ve şirketin sahibi, dünyanın en zengin adamı Wes Tauros’tur. (John Malkovich)  Wes gizli bir geçitte asansörle erişilebilen bir dağın tepesinde bir kalede yaşayan gizemli, bir trilyonerdir.
Yerliler ve bu büyük şirket arasında bir gerginlik oluşurken John arada kalacaktır. Bu sırada Navajo yerlilerinden biri, bir dağın tepesine tırmanır ve bir kaya oluşumuyla ilişkiye girer, bu daha sonra sağanak yağışa neden olduktan sonra kayaya bağlı yangın hortumu uzunluğunda göbek kordonu olan bir çocuk ortaya çıkmasına neden olur. Tauros sık sık malikânesinden gizlice çıkar ve Los Angeles sokaklarında dolaşır, kendini hayatta hissetmesinin tek yolu bu olduğu için evsizmiş gibi davranır. 
John ise torpido gözündeki eşinden gelen boşanma dilekçesini aldıktan sonra arabasını ateşe verir. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları