Airliner Sky Battle – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 30

Airliner Sky Battle – HD izle Film Makinasi

Airliner Sky Battle – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.5 / 10

Filmin Özeti

Marry "Dixie Egerickx" isimli filmin ana karakteri Hindistan'da büyüyen, zengin ebeveynlere sahip 10 yaşındaki şımarık bir kızdır. Ailesindeki herkes koleradan öldükten sonra Mary, amcası Archibald Craven, "Colin Firth" ve kahya Bayan Medlock, "Julie Walters" ile birlikte Yorkshire'da bulunan Misselthwaite malikanesine gönderilir. Gönderildiği bu malikenenin göründüğü kadar masum olmadığını ve içinde sırlar sakladığını fark eder. Daha sonra, karısının ölümünden sonra amcası tarafından yıllarca kilitli tutulan bir bahçeye ait gizli bir anahtar bulur. Çok geçmeden yürüme engeli bulunan kuzeni Colin’in hayatını bir yatakta yatarak geçirdiği bir oda keşfeder. Ama bu yeni dostu Dickon, "Amir Wilson" un yardımıyla çocuklar bahçeyi hayata döndürmeyi başarırlar. Colin, birlikte çıktıkları bahçede tekrar yürümeyi öğrenir ve sağlıklı, mutlu bir çocuğa dönüşür. Lord Craven bir gün bahçede oynayan çocukları ve yürüme engeli bulunan oğlunun ayaklandığını görünce oldukça şaşırır ve bu manzara onu oldukça mutlu eder.
7 Ağustos 2020 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde ilk kez görücüye çıkarak sinema severlerle buluşan yapımın yönetmenlik koltuğunda büyük başarı yakalamış olan, 5 ödül ve 10 adaylık sahibi televizyon dizisi Utopia ve yine büyük başarı yakalayarak 11 ödül ve 17 adaylık sahibi National Treasure dizisinin yönetmenliğini de yapan 15 ödül ve 13 adaylık sahibi başarılı yönetmen Marc Munden ismi oturuyor.
Yazar Frances Hodgson Burnett’in bir romanından esinlenilen filmin senarist kadrosunda ise yine yönetmeni Marc Munden olan National Treasure dizisinin senaryo ekibinde bulunan ve 11 ödül, 16 da adaylık sahibi başarılı senarist Jack Thorne ismi bulunuyor.
2020 yılında izleyicilerle buluşmak üzere vizyonlara giren The Secret Garden isimli filmin oyuncu kadrosuna bakıldığında karşımıza Dixie Egerickx isimli genç aktör, Richard Hansell ve David Verrey gibi isimler çıkıyor.
7 Ağustos 2020 tarihinde beyaz perdedeki yerini alarak sinema severlerin beğenisine sunulan filmin dünya genelinde vizyon süreci boyunca yaklaşık olarak 8 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde ettiği tahmin ediliyor. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları