Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 – HD izle Film Makinasi

Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

8.0 / 10

Filmin Özeti

Susan Johnson’un yönetmenliğini yaptığı ve Sofia Alvarez’in Jenny Han tarafından romandan esinlenen senaryosunu kaleme aldığı To All the Boys I've Loved Before komedi, romantik ve dram filmi türündedir. Lana Condor, Anna Cathcart, Noah Centineo, Trezzo Mahoro ve Janel Parrish filmin oyuncuları arasındadır.
Lise öğrencisi Lara Jean Covey, yoğun bir aşk duyduğu çocuklara mektuplar yazar ve mektupları dolabına kilitlemektedir. Son mektubu, ablası Margot ile çıkan çocukluk arkadaşı Josh'a yazmıştır. Margot üniversiteye gittiğinde, ablası Josh'dan ayrılır. Lara Jean her zaman Josh'a âşık olmuştur ancak onunla sevgili olmanın uygun olmayacağına karar vermiştir.
Bir gece, küçük kız kardeşi Kitty ile takılırken Lara Jean kanepede uyuyakalır. Kitty, Lara Jean'ın odasına gizlice girer ve onun mektup koleksiyonunu bulur. Ertesi Pazartesi okulda Lara Jean, eski sevgilisi Peter Kavinsky ile karşılaşır. Peter, Lara Jean'ın kendisine yazdığı mektubun kendisine postalandığını ve bunun bayılmasına neden olduğunu açıklar. Uyandıktan sonra, Josh'un kendi mektubuyla yaklaştığını görür ve Lara Jean bir anda panik içinde Josh’u uzaklaştırmak için Peter’ı öper.
Lara Jean daha sonra bir mektubun başka bir alıcısı olan Lucas’la karşılaşır, tüm mektupların postalandığını fark etmeye başlar ve Lucas ona bir kadınlardan hoşlanmadığını söyler.
Daha sonra Josh habersiz bir şekilde evine geldiğinde evinden ayrılır. Lara Jean daha sonra en sevdiği restoranda Peter ile karşılaşır. Ona Josh'a ona olan ilgisini kaybettiğini düşündürmeye çalıştığını açıklar. Peter bu konuda şaşırtıcı derecede iyidir ve kendisinin ve Lara Jean'e eski kız arkadaşı Gen’i kıskandırmak için birbirleriyle sahte sevgili olmalarını önerir. Lara Jean bunu kabul eder ve sonraki birkaç ay, tüm okul, arkadaşları ve aileleri ile birlikte, ikisinin sevgili olduğuna inandırarak geçer.
Ancak Peter, Gen'in aslında kıskanç olduğunu anladığında, kendisini gerçek duyguları konusunda çelişkili bulur. Bu sırada Lara Jean, ikisini kıskanır. Sonunda, ikisi birlikte okulla kayak gezisine çıkar ve burada gerçek duyguları hakkında birbirleriyle yüzleşirler ve Jakuzide yalnızken öpüşürler. Yolculuk bittikten sonra Gen, Lara Jean'la karşılaşır ve Peter'in onunla öpüştükten sonra geceyi odasında geçirdiğini ve onu Peter'ın almasına izin verdiği söyler ve işler karışır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları