Algoritma: Mutluluk – Algorithm: Bliss – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 18

Algoritma: Mutluluk – Algorithm: Bliss – HD izle Film Makinasi

Algoritma: Mutluluk – Algorithm: Bliss – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

2.5 / 10

Filmin Özeti

Meteor Moon, 2020 yılı, Amerikan yapımı, "Macera" kategorisinde heyecan ve aksiyon dolu bir filmdir. Filmin süresi 1 saat 28 dakikadır. Film, 28 Aralık 2020 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin yazarlığını Joe Roche, yönetmenliğini ise Brian Nowak üstlenmiştir. Filmin başrollerini Chris Boudreaux, Michael Broderick ve Anna Harr gibi isimler üstlenmektedir. Ek olarak Dominique Swain'in üstlendiği albay rolündeki incelik ve kalite de filmde göze çarpmaktadır.

İnsanların sebep olduğu yanlış bir hesaplamadan kaynaklanan bu ütopik uzay senaryosunda, insanoğlu dünyanın yörüngesi olan aya bir meteor çarpması sonucu büyük bir felaketle karşı karşıya kalmaktadır. Doğa kanunlarının dengesinin bir anda bozulmasına sebebiyet veren bu felaket, bir çok ölüme ve kargaşaya sebep olurken, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer büyük G8 ülkeleri sorunu çözmek için seferber olur.

Özel bir uzay şirketinin baş yöneticilerinden Paul Lawson, eskiden şirkette beraber çalıştıkları fakat sonrasında yollarını ayırmak zorunda kaldığı abisinden sorunu çözmesi için yardım ister. Duruma kayıtsız kalamayan abisi Jim Lawson, her ne kadar yaşanan onca şeyden sonra ümidini yitirmiş olsa da, destek olmak için elinden geleni yapacaktır. Bu konuda aranan ve sorunun çözümüne ulaşabilecek tek kişinin Jim Lawson olmasının sebebiyse, bu olayı yaklaşık bir sene önce yaptığı hesaplamalardan dolayı tahmin etmesidir.

Aya meteor çarpacağını, bunun bir çok felakete sebebiyet vereceğini, hatta dünyanın sonunun geleceğini bas bas bağıran Jim Lawson'a kardeşi dahil kimse inanmaz. Üstüne görevden alınıp, uzaklaştırma almasına sebep olur. Ona inanmayan ve itibarının alt üst olmasına sebebiyet verenlerden biri de kardeşi Paul Lawson'dır. Abisinin saçmaladığını düşünerek şirketten uzaklaştırılmasında da etkili bir rol oynar. Zamana karşı verilen bu mücadelede, abi kardeş de kendi aralarında geçmişin mücadelesini verecek, kritik anlarda eskileri yad ederek birbirlerine olan inançlarını da tazeleyeceklerdir. Heyecan dolu ve zamanla mücadele edilen bu filmde, yeni fizik kurallarının sebep olduğu doğa olayları yaşanırken, başrollerimiz dünyayı kurtarabilecek mi bunun endişesi ve merakını taşıyacaksınız.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları