Algoritma: Mutluluk – Algorithm: Bliss – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 10

Algoritma: Mutluluk – Algorithm: Bliss – HD izle Film Makinasi

Algoritma: Mutluluk – Algorithm: Bliss – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.6 / 10

Filmin Özeti

The Special, 2020 yılı , Amerikan yapımı, "Korku" kategorisinde ütopik bir senaryoya sahip şaşırtıcı bir filmdir. Filmin süresi 1 saat 34 dakikadır. Film dili ingilizcedir. Film, 13 Ekim 2020 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin yazarlığını James Newman ve Mark Steensland, yönetmenliğini ise B. Harrison Smith üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Davy Raphaely, Dave Sheridan ve Sarah French rol almaktadır.

Düzenli bir iş hayatı, kaliteli dostlukları ve huzurlu bir evlilik hayatı olan Jerry, eşinin onu aldattığını öğrendikten sonra büyük bir boşluğa düşer ve neyin ona iyi geleceği konusunda bir bilinmeze gitmektedir. Barda, yakın dostu Mike ile bir şeyler içip sohbet ederken Mike'ın verdiği öneri, Jerry'nin de eşini aldatması gerektiğidir. Bu tavsiye Jerry'i ilk başta tedirgin etse de Mike'ın aşırı ısrarı sonucu bir geneleve gidip tek gecelik bir ilişki yaşama fikrine ortak olacaktır.

Diğerlerinden farklı olduğuna, çok kaliteli ve unutamayacağı bir deneyim olacağı konusunda kendisine çok güvenen Mike, Jerry'le beraber geneleve doğru yola koyulurlar. Eve girdiklerinde orada bulunan hayat kadınlarından biriyle tek gecelik bir ilişki yaşayacağını düşünen Jerry, büyük bir yanılgıya düşer. Mike'ın da özel isteğiyle Jerry, o geceyi "Özel olanla" geçirecektir. "Özel olanın" bir odada servisi verdiğini öğrendikten sonra odaya geçen Jerry, içeriye girdiğinde kimse tarafından karşılanmaz. Odada sadece bir yatak ve kutu olduğunu gören Jerry, şaşkınlık ve tedirginlik arasında gidip gelmektedir. Odayı incelerken kutunun üstünde bir şey yazdığını fark eden Jerry, merakla okumaya başlar: "İçine gir" duraksayarak bunun bir şakadan ve saçmalıktan ibaret olduğunu düşünen Jerry, en sonunda ikna olarak ona söyleneni yapar.

Yeni deneyiminin eşsiz olduğu konusunda artık o da Mike'la hemfikirdir. Fakat bu deneyimi kimle ya da neyle yaşadığı konusunda hiçbir fikri yoktur. Jerry'nin merakı ve açgözlülüğüyse bu gizemi ortadan kaldıracaktır. Mike'ın abartmaması ve olayın üstüne gitmeyip, nadir bir eğlence olarak kalması gerektiği konusundaki uyarıları Jerry için yeterli olmayacaktır. Jerry'nin, bu yeni keşfettiği haz uğruna hayatında ne gibi değişikliklere gideceğine ve neleri feda edebileceğine şahit olurken, çok şaşıracaksınız.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları