Algoritma: Mutluluk – Algorithm: Bliss – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 10

Algoritma: Mutluluk – Algorithm: Bliss – HD izle Film Makinasi

Algoritma: Mutluluk – Algorithm: Bliss – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.0 / 10

Filmin Özeti

Film ve sinema sektörünün odak noktası haline gelmiş olan IMDb platformundan aldığı 5.2’lik puanı ile karşımızda duran bir gerilim filmi. Joe Raffa tarafından yönetilen filmin yazarları arasında da Joe Raffa’nın ismi bulunmakta. Bir diğer yazar ise Edwin Pendelton Stevens olarak karşımızda duruyor.

Filmin oyuncu kadrosuna değinilecek olursa oldukça yeni isimler göze batıyor. Kellen Newsahll rolünde karşımıza Sterling Hurst durmakta. Başrol karakteri olan Olivia Prescott rolünde ise Jessica Sipos oynamakta. Sanders karakterini ise 1 Primetime Emmy ödülü bulunan dünyaca ünlü aktör Connor Trineer oynamakta. Olivia Prescott’un babası olan Stanley Prescott olarak karşımıza Brian Gallagher ismi çıkıyor. Susan Prescott olarak Meagen Fay’i görürken, Rahip James karakterini ise Xander Berkeley canlandırıyor. Charli rolünde Nickolas Wolf ve Gloria rolünde ise Jillian Armenante oynuyor. Charlie’nin annesi karakteri olan Regina Newhall’in rolünde ise Reiko Aylesworth bulunmakta.

Dark Harbor filminde konu olarak oldukça karanlık bir hikâye ele alınmakta. Başrol olan Olivia Prescott (Jessica Sipos), erkek arkadaşıyla hiç iyi geçinemiyordur. Bir yandan hamilelik ile boğuşan Olivia, bir gün babasından haber alamamaya başlar. Uzun süredir ortalıklarda olmayan babasından bir gün haber gelir. Gelen haber hiç iç açıcı değildir.

Babasını kaybeden Olivia Prescott, cenaze törenleri için memleketine dönmek zorunda kalır. Memleketi olan Maine’e döndükten sonra, orada çok fazla kalamayacağını fark eder. Çocuğunun doğacağı tarihin yaklaşmasıyla beraber geri dönüş planları yapan Olivia, babası hakkında gizli gerçekleri bulmaya başlar. İpuçlarını toplayarak ilerleyen Olivia, babasının bu zamana kadar kendisinden saklamayı oldukça iyi başardığı sırları ortaya dökmeye başlayınca, bu sırların arasında yatan bazı şeyleri hiç bilmek istemeyeceğini de fark eder. Bu gizemli sırların üstüne doğru emin adımlarla giderken, bir yandan da hızlı adımlarla uzaklaşacağı bir gerçeği bulur.

Çekimlerinin bitmesi için ne kadar bütçe ayrıldığı bilinmeyen yapımın, gişelerde gösterdiği performansa dair de herhangi net bir bilgi bulunmamakta. Bununla beraber; IMDb’den ve başka film eleştirmenlerinden de aldığı notlara bakılacak olunursa, bu miktarın çok fazla olmadığı tahmin ediliyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları