Aviva – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

Aviva – HD izle Film Makinasi

Aviva – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.7 / 10

Filmin Özeti

Arjun Das’ın başrol karakteri Vinod’a hayat verdiği, IMDb’de 8 üstü bir puan alan 2020 yılı yapımı Anhaghaaram filmi, Hindistan’ın Chennai şehrinde çekilmiştir. Kumar Natarajan’ın canlandırdığı Dr. Indran çok başarılı bir psikoterapisttir. Fakat onu düzenli görmeye gelen bir hastasının onu boynundan vurmasıyla ses tellerini ve işini kaybeder.

Arkadaşı Dr. Harish (Arul Vincent) tam tersini savunup işine geri dönmesini söylese de hekim heyeti, Dr. Indran’ın en az kendi hastaları kadar deli olduğunu düşünür ve Dr. Indran işini geri kazanmanın yollarını arar. Ve bir diğer karakter, Vinoth Kishan’ın oynadığı, Selvam görme engelli bir üniversite öğrencisidir. Kütüphanede tezgâhtar olarak çalışan Selvam, göremediği için de üniversitede bir hayli zorlanmaktadır fakat çok dürüst bir insandır. Ona yardımcı olmaya çalışan bir tek amcası ve öğretmeni vardır.

Selvam’da böbrek yetmezliği olan ve böbrek nakli bekleyen bir hastadır. Fakat Hindistan’da nakil sıraları kimin daha fazla para ödediğine göre belirleniyordur ve dokusunun uyuştuğu böbreğe sahip olması için yüksek bir miktar para ödemesi gerekiyordur fakat Selvam’ın öyle bir birikimi yoktur. Bu nedenle para aramaya başlar. Bakalım Selvam yolları hangi durumlarda kesişecektir?

V. Vignarajan’ın senaryosunu yazıp yönettiği film çok dikkatli işlenilmiş, yer yer sizi gerecek, yer yer de sizi şok edecek iyi bir korku- gerilim yapıtıdır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları