Aviva – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

Aviva – HD izle Film Makinasi

Aviva – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.0 / 10

Filmin Özeti

‘Cut-Out Girls’ filmi Mike ve Kevin adında iki tenis oyuncusunun hayatlarıyla başlıyor. Filmin başlarında Mike ve Kevin tenis turnuvalarına hazırlanan iki gençtir. Kevin’ın, Anni adında bir kız arkadaşı vardır. Sıradan bir hayat süren bu gençler aslında oldukları yerden pek hoşnut değillerdir. 21 yaşlarına gelen gençler tenis konusunda pek de ilerleyebilmiş değildir. Buna bir çözüm bulmak isteyen Kevin, bir tatile gittiği sırada bir ilaçla karşılaşır. Artık maçlarında bu ilacı kullanmaya başlayan Kevin, tenis konusunda daha başarılı hale gelmiştir. Bundan Mike’a da bahsetmiştir ancak Mike bu konuya pek de sıcak bakmamaktadır.

Kevin’ın aklına daha sonraları ilginç bir fikir gelir. Bir gün kız arkadaşıyla evinde film izlerken içkisine bu ilaçtan katmaya karar verir. İlacı içkisine karıştırdıktan sonra kız arkadaşının bayıldığını ancak nefes aldığını fark eder. Ertesi gün uyandığında ise hiçbir şey hatırlamamaktadır. Bunu fark eden Kevin, arkadaşı Mike’ı evine davet eder ve kız arkadaşıyla yatmasını ister. Bu sırada videosunu çeken Kevin, daha sonra Mike’ı tehdit edecektir. Kızları bu şekilde ağına düşürmeye başlayan ikili başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde yaptıkları şeye devam ederler.

Nicola Hanekom ve Matthew Kalil’in yazdığı ve Hanekom’un yönettiği ‘Cut-Out Girls’ filmi 22 ekim 2019 tarihinde vizyona girmiş bir gerilim filmidir. Kevin karakterini ‘Moffie’ filmiyle tanınan ünlü oyuncu Cody Mountain oynuyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları