Batman: Soul of the Dragon – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

Batman: Soul of the Dragon – HD izle Film Makinasi

Batman: Soul of the Dragon – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.9 / 10

Filmin Özeti

Trigger, 2020 yılı, Amerikan yapımı, "gerilim" kategorisinde bulunan aksiyon dolu bir filmdir. Filmin süresi 1 saat 7 dakikadır. Film, 22 Ekim 2020 tarihinde gösterime sunulmuştur. Filmin yazarlığını David Drinkwater, Marques Houston, Chris Stokes, Juanita Stokes yaparken filmin yönetmenliğini ise Chris Stokes üstlenmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda Flex Alexander, Willie Albert Loman III, Obba Babatundé, Ashley Broussard, Harvey B. Jackson, Christopher Jones, Jeremy Meeks, Wesley Jonathan, Erica Peeples, Derrick Maurice Wilson ve Jordyn Woods yer almaktadır. Bu filmde Jeremy Meeks muhteşem bir suçlu rolü üstlenerek filme ayrı bir hava katmıştır.

Uzun zamandır birbirleriyle görüşmeyen üç erkek kardeş, zamanında doğup büyüdükleri getto semtten ayrılarak hayatlarına farklı bir yol çizmiştir. Kardeşlerin en büyüğü polis, ortanca olansa büyük bir yatırımcı olarak kendilerine farklı hayatlar kurmuşlardır. En küçük kardeşleriyse annelerini öldürme suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır. Fakat hayat bu üç kardeşin yollarını tekrardan kesiştirecektir. En küçük kardeş Trey, hapisten çıktıktan sonra yapacak bir şey bulamaz ve abisinin, Collin'in yanına gider. Abisinin yeni hayatına hayran kalan Trey, fazla sorun çıkarmadan yoluna devam etmek ister fakat işler düşündüğü gibi olmayacaktır.

Abisinin yanında konakladığı bir gece, abisinin kafayı bulmuş biriyle tartışması sonucu onu korumak amacıyla olaya karışan Trey, birinin ölümüne sebep olur. Panikleyerek abisi ve abisinin eşi de dâhil olmak üzere evdeki herkesi rehin alır. Olaya müdahale eden polis, ilgilenmesi için bir polis memuru görevlendirir ve bu kişi, Trey ve Collin'in abisi, Michael'dır. Olaya karışan herkes uzlaşmayı ve orta yolu bulmayı denerken, Trey'in, Michael'ı karşısına alması ve geçmiş hakkındaki konuşmaları, olayı daha da karmaşık hale getirecektir.

Neler olup bittiği hakkında bir fikri olmayan Collin, gerçekleri Trey'den öğrenince deliye döner ve birlikte büyümüş bu üç kardeş gerçekleri masaya yatırıp, yüzleştiklerinde, geçmişin kirlerini de beraberinde getireceklerdir. Sonunu düşünmeden hak arayışına giren bu üç kardeş, olayların nereye gidebileceğinin veya neleri etkileyebileceklerinin farkında değillerdir. Sürükleyici ve aksiyon dolu bu filmde, olayların nasıl geliştiğine hayret edeceksiniz.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları