Battle in Space: The Armada Attacks – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 14

Battle in Space: The Armada Attacks – HD izle Film Makinasi

Battle in Space: The Armada Attacks – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.1 / 10

Filmin Özeti

Tokyo Uluslararası Film Festivali dahil olmak üzere bir çok ödülü bulunan Kengo Kora, başrolü Naoto Mitsui’ya hayat veriyor. İçine kapanık, kimsenin onu fark etmediği mezuniyet fotoğrafında olmadığı bile fark edilmeyen bir hayat yaşayan Naoto, kendini taşın altında yaşayan böceklere benzetir ve film bu metafora dayanır.

Öz ailesi dahil hiç kimseden değer görmeyen Naoto’yu, üniversite zamanında bir profesör ayağa kaldırır ve ona soru sorar. Daha önce hiç topluluk içinde konuşmayan Naoto ne yapacağını bilemez, o sırada Kanako Nishikawa’nın hayat verdiği Chiriro Sasaki, Naoto’ya adıyla seslenir ve ona kopya vererek sorusunu cevaplamasını sağlar. Kendisine ilk defa adıyla seslenilen Naoto, Chiriro’dan çok hoşlanır ve onu bir kahve içmeye davet eder. Kahve içerken konuşacak çok bir şeyi olmayan Naoto, ona beslediği gökkuşağı balıklarından bahseder ve ona bir tane vermeyi önerir.

Eski sahnelerden sonra günümüze, 11 yıl sonraya geçen filmde, Naoto, Chiriro’yu unutamamıştır ve izini bulup onun yaşadığı bölgeye taşınır ve orada bir akvaryum dükkanı açar. Fakat bir sorun vardır, Chiriro evlenmiş, çocuk sahibi olmuştur ve o eski gülümsemesinden eser kalmamıştır. Büyük bir takıntıyla onların evini gözetleyen Naoto, bakalım sevdiği kadına kavuşabilecek midir?

Mari Asato’nun yazıp yönettiği ve çok çarpıcı sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Under Your Bed filmi 2019’da, Japonya’da çekilmiştir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları