Breach – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 13

Breach – HD izle Film Makinasi

Breach – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.9 / 10

Filmin Özeti

Macaristan yapımı Hurok (2016) suç, bilim kurgu ve gerilim türünde bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Macar yönetmen Isti Madarasz oturmaktadır. Madarsz Elöbb-utobb (2006), super DIGITAL (2008) ve 147 Rovas (2018) adlı kısa filmleri ile tanınmaktadır ve Hurok onun ilk uzun metrajlı filmidir. Filmin senaryosu da İsti Madarasz tarafından kaleme alınmıştır.
Hurok’un ana karakterlerini Denes Szaraz, Zsolt Anger, Zsuzsa Malnai, Dorine Martinovics, Geza D. Hegedüs ve Gyötgy Honti canlandırmaktadır. Filmde bir uyuşturucu satıcısı ve kız arkadaşı son görevlerinde patronlarına ihanet etmeye kalktıklarında bir zaman döngüsüne girmelerini anlatmaktadır.
Hurok Macarca “döngü” anlamına gelmektedir. Uyuşturucu satıcısı genç Adam (Denes Szaraz) ailesine karşı utanç duyduğu için artık bu yasa dışı suç ağından kurtulmak istemektedir. Patronunu dolandırıp kendi geliştirdiği uyuşturucuları satmaya karar verir. Böylece o ve sevgilisi Anna bu uyuşturucu batağından çıkıp kendilerine daha iyi bir gelecek yaratabileceklerdir.
Fakat planları hiç umdukları gibi gitmeyecektir. Anna bu sırada hamile olduğunu öğrenir. Adam ise çocuğu aldırmasını ister çünkü buna uygun bir hayatları olduğunu düşünmemektedir. Anna doğum yapacağını ve beraber buradan gideceklerini söyler. Adam, Anna’yı terk edip aldıkları biletler ile tek başına kaçmaya karar verir. Anna’ya bir elveda videosu çeker ve hazırlanmaya başlar. O sırada aldıkları biletlerin ortadan kaybolduklarını fark eder. Biletlerini Anna’nın aldığını düşünüp peşine düşer. Anna’yı bir sokakta bulduğunda Anna onu gördüğünde şok olmuştur çünkü Anna az önce Adam’ın ihanet ettiği patronu tarafından öldürüldüğünü görmüştür.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları