Bruh.mp4 – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 50

Bruh.mp4 – HD izle Film Makinasi

Bruh.mp4 – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.5 / 10

Filmin Özeti

Jason Wright’ın yönetmenliğini yaptığı ve BC Fourteen’in senaryosunu kaleme aldığı Aslan Krallığı ya da orijinal adı ile The Lost Lion Kingdom animasyon filmi 2020 yılında gösterime girmiştir. Filmin seslendirme görevlerini Sarah Taylor ve Kj Schrock üstlenmiştir. 
Filmde kayıp aslan krallığı tehlikeye girdiğinde, Samar ve çok sevdiği arkadaşı ve sadık yardımcısı Tusha, halklarını kurtarmak için bir uzay yolculuğuna çıkar.  Malturnia adlı kayıp aslan krallığı gezegeni tehlikededir. Afas, yani aslanların kralı, ilk doğan oğlu Samar ve onun arkadaşı ve koruyucusu olan Tusha’yı krallığı kurtarmaları için uzaya gönderir. İkili uzayın derinliklerinde ilerlerken kötü kalpli kaplan Inala ve onun yardımcısı Bindi ile karşılaşırlar. Kötü ikili tüm krallığı yok etme gücüne sahip olan eski çağlardan kalma bir gücü ele geçirmiştir. Aslan Krallığını kurtarma görevi Samar ve Tusha’ya kalmıştır ve başarısız olma şansları yoktur. Acaba genç aslan bu inanılmaz yolculukta başarılı olabilecek midir? Sadece cesaret ve inanç bu büyük tehlikeyi alt etmeye yetecek midir? Yoksa her şey beklenildiği gitmeyecek ve kötülük bu sefer kazanacak mıdır? Halklarını kurtarmaya çalışan bu iki sıkı arkadaşın macerasına 4k çözünürlükte eşlik etmek istiyorsanız sitemizden en kaliteli görüntü versiyonları ile birlikte izleyebilirsiniz.
Yönetmen Jason Wright Wonder Dogs (2019) ve Jurassic Bark (2018) gibi, aslında kült filmlerle dalga geçen, amatör animasyon filmlerinin yönetmenliğini yapması ile tanınmaktadır ve bu üç film dışında henüz farklı bir filmi bulunmamaktadır. Senarist BC Fourteen ise Bigfoot VS MEgalodon (2021) Bigfoot vs the Illuminiati ve The Long and Bloody Weekend (2015) gibi “spin off” filmlerin senaryo yazarlığını yapması ile tanınmaktadır.
Seslendirme görevlerini üstlenen oyunculardan Sarah Taylor, Christmas Under the Sea (2020), Bible Town (2017) ve A Dragon Adventure (2019) gibi çocuk filmlerinde, Kj Schrock ise Koca Ayak (2018), Star Paws (2016), Adventures in Fisthale Reef (2020) ve Elfland – Yeni Yıl Dedektifleri (2019) gibi çocuk filmlerinde daha önce seslendirme yapmıştır. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları