Caddeler – Avenues – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

Caddeler – Avenues – HD izle Film Makinasi

Caddeler – Avenues – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.7 / 10

Filmin Özeti

Kardeşinin intiharını takip eden doğum gününde, Max ve arkadaşı Peter, Manhattan'ın kış sokaklarında dolaşıp hayatı, geçimi ve bir yetişkin olmanın ne demek olduğunu düşünür.  Kısa süre önce kardeşini kaybeden ve görünüşe göre trajik olayı nasıl karşılayacağından emin olmayan Max adında bir adamın hikayesi. Başlangıçta, kendisi ve bir süre iş için şehre gelen en iyi arkadaşı Peter'a odaklanıyor. Çok geçmeden bu iki adamın kardeşlerden daha uzak olmadıklarını ve birbirlerine yardım etmek ve birbirlerinin yanında olmak için yapmayacakları hiçbir şey olmadığı ortaya çıkıyor. Hatta yol boyunca birkaç iyi arkadaş edinirler. Arkadaşların yaptığı gibi burada ve orada biraz takılırlar ve sonunda birbirlerini sinirlendirmeye başlarlar. Max (Angarano) şu anda dondurucu soğukta dolaşıyor ve kamburlaşarak ceketini kucaklıyor. 
Llewyn Davis tipi bir zavallı olduğundan endişeleniyor. Son zamanlarda erkek arkadaşından ayrıldı ve adam öldürmekten hüküm giymiş eski bir mahkum olan Vinny'yi (Greg Vrotsos) görmeye başladığı için kendi sıkıntılarını yaşıyor ama gerçekte ne Max ve Maggie'yi birbirine yaklaştıran kardeşleri Jack'in intiharıdır. Max'in yakın arkadaşı Peter (Nicholas Braun), bazı işler için kasabada bir cinsellik terapistidir ancak görünüşe göre eski arkadaşının nasıl olduğunu görmek için bir bahane olarak ziyaret eder ve uzun mesafeli ilişki kargaşasından kaçar.  Jack'ten bir mektubu açtıktan sonra iki arkadaş Hint yemeği için dışarı çıkarlar ve sonunda Max'in açıkça dilediği iki arkadaş canlısı Brooke (Ari Graynor) ve Halley (Adelaide Clemens) ile tanışırlar.  Halley, kız arkadaşına sadık olmak istediğindeki ısrarına rağmen, Peter ile müstehcen bir şekilde tutulmuş görünüyor. Doğum günü çocuğu onuruna bu gece bir barda tekrar buluşmayı planlıyorlar. 
Türkçe dublaj ya da altyazılı seçenekleri de sitemizde yer alan yapımda hayatları oldukça karmaşık halde olan Max ve Peter’ın hayatları tanıştıkları bu yeni insanlarla daha da bir çıkmaza girecektir. Max zaten kardeşinin intiharından çok derinden etkilenmiş durumdadır ve düzgün düşünememektedir, bu da hayatında aldığı kararlar konusunda bazı hatalar yapmasına neden olacaktır ve kendisini tekrar bulması düşündüğü kadar kolay olmaktan çok uzaktır. Kardeşinin ölüm gününden bir sonraki günün kendisinin doğum günü olmasındaki ironi Max’i her geçen gün yaralamaktadır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları