Cadılar Zamanı – Season of the Witch – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 0

Cadılar Zamanı – Season of the Witch – HD izle Film Makinasi

Cadılar Zamanı – Season of the Witch – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.8 / 10

Filmin Özeti

Full HD 1080p görüntüsünde sinemaseverlere sunduğumuz Burn it All, Alex'in hikâyesini anlatıyor. Annesini gömmek için eve döner ve taze cesetlerden organlar toplayan bir çete vücut kapkaçısına denk gelir. Alex, istediklerini yapabileceklerini düşünen erkeklerden zaten iğrenmektedir. Bu bardağı taşıran son damladır ve artık savaşa girecektir. Film, 19 Şubat'tan itibaren VOD'da satışa sunulacak. Burn it All, Elizabeth Cotter'ı, Alex olarak canlandırıyor. Hayatı boyunca erkekler tarafından istismar edildi ve kötü muamele gördü. Annesiyle ilgili bir telefon aldığında neredeyse hayattan vazgeçmeye hazırdı. Eve geldiğinde, lisede onu döven ve ona tecavüz eden Travis'i (Ryan Postell) bulur.

O artık şeriftir. Ona annesinin çoktan yakıldığını söyler. Alex bunun doğru olamayacağını bilir çünkü ailesinden herhangi bir onay alınmamıştır. Cenaze evinden çıkan bazı adamları takip eder ve bir adamın annesini satılabilir parçalara ayırmaya hazırlandığı bir depo bulur. Her seferinde bir adam olmak üzere bu tarikatı parçalara ayırmaya başlar. Bıçaklar, tabancalar, aseton kutuları, çelik çubuklar ve eline gelen her şeyi kullanarak onları teker teker indirmeye çalışır. Bu çetenin amacı ölen insanların cesetlerinin aileleri tarafından gömülmesi yerine onları alıp organlarını satmaktır. Alex, kız kardeşi Jenny'yi (Emily Gateley) bulur.

Jenny, Alex'in yaptığı şey yüzünden tehlikedeydi. Alex, cesetlerin tutulduğu depoda temizlikçi olarak çalışan Donna (Elena Flory-Barnes) ile arkadaş olmayı başarır. Donna'nın kaçmasına yardım eder. Operasyonun başı olan Kral (John Branch), Alex ile bir "toplantı" çağrısında bulunur çünkü onca adamını öldürmüştür ve artık bir anlaşma yapılması gerekmektedir. Onu uzaklaşmaya ve sessiz kalmaya ikna etmeye çalışır ancak bu pek de işe yaramayacaktır çünkü Alex bu adamın da bir kadın düşmanı olduğunu görür ve annesinin intikamını almadan bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Türkçe adı Her Şeyi Yak ve İngilizce adı Burn It All olan bu filmi 4k film izle seçeneğinde de izleyebileceğinizi hatırlatıp, herkese iyi seyirler dileriz.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları