Cadılar Zamanı – Season of the Witch – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

Cadılar Zamanı – Season of the Witch – HD izle Film Makinasi

Cadılar Zamanı – Season of the Witch – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.5 / 10

Filmin Özeti

Imdb platformundan 6.6 puanı almayı başarmış olan ve sitemizden de Full HD Film izlesene görüntü kalitesi ile izleme fırsatına sahip olduğunuz bu etkileyici ve dram dolu filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Ben Lawrence. Lawrence birçok filminde olduğu gibi bu filmde de senarist Beatrix Christian’a yardım etmiş durumda. 4k ve Full HD 1080p ekran kaliteleri ile izleyebileceğiniz Hearts and Bones yani Kalpler ve Kemikler filminde Dan adında bir savaş fotoğrafçısının vermesi gereken zorlu ve acılarla yoğrulmuş kararları işlenmektedir. 
Dan işi gereği savaşın olduğu bölgelere gitmekte ve savaşın gerçek yüzünü fotoğraf makinesi ile kaydedip, savaşlarda yaşanan gerçekleri dünyaya duyurmaktadır. Yine bir görevde Afrika’da bulunduğu sırada Dan, baba olacağı haberini alır. Bu haber üzerine daha fazla Afrika’da kalamayan Dan ülkesine aniden dönüş yapar. Fakat Dan’in aklı yine Afrika’da yaşanan savaşta kalmıştır. 
Dan artık yeni bir hayata başlamak zorunda olduğunun bilincindedir ancak bunu pek de istememektedir. Bir teselli olarak da önceki savaşlarda kayıt ettiği fotoğraflardan oluşan bir sergi açmak ve bu sırada da kendisini oyalamak istemektedir. Dan’in sergi haberi kısa sürede yayılır ve sergiyi dört gözle bekleyenler gibi asla yapılmasını istemeyenler de ortaya çıkar.
İşte bu istemeyenler arasında da Sebastian isimli bir Sudan göçmeni bulunmaktadır. Sebastian sergi haberini duyar duymaz Dan’e gelir ve bu sergiyi asla yapmaması gerektiğini ve yaparsa bu sergide gösterilecek fotoğrafların insanlara acı ve kederden ve geçmişi hatırlamalarından ve hatta daha büyük tehlikelerden başka bir şey getirmeyeceğini anlatır.
Dan bu durum karşısında ne yapacağını bilemez ama ancak her şey Dan’in elindedir. İsterse bu sergiyi yapabilir ve sonuçlarını dahi düşünmez. İsterse de bu sergiyi yapmaz ve çok sevdiği işinden yine uzak kalır. Bakalım Dan doğru kararı verebilecek midir? Sadece baba olmak Dan için yeterli gelecek midir? Baba olmak Dan’in işini ve hayatını korktuğu şekilde etkileyecek midir?
Ödüllere doymayan ve şu ana dek 12 farklı film ödülünü bünyesinde toplayan Hearts and Bones filmi ayrıca 20 film ödülüne de aday gösterilmiştir. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları