Çine Dönüş – Go Back To China – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

Çine Dönüş – Go Back To China – HD izle Film Makinasi

Çine Dönüş – Go Back To China – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.8 / 10

Filmin Özeti

Full HD 1080p kalitesinde izleyeceğiniz filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Emily Ting, ikinci uzun metraj filmi Çin’e Dönüş’te kişisel hikâyesini anlatmaktadır. Filmde Anna Akana, Lyn Chen, Brittant Renee Finamore Richard Ng, Kelly Hu ve Christina Thomas rol almaktadır ve film dram türündedir. Film 1 Ekim 2020’de Hong Kong’da gösterime girmiştir
4k film izle olanağıyla da sitemizde yer alan filmde; Sasha Li (Anna Akana), iş bulmakta güçlük çeken yeni bir moda tasarım okulu mezunudur. Ancak Çin'de görüşmediği babası Teddy (Richard Ng) tarafından kurulan güven fonu ile rahat bir şekilde yaşamaktadır. Sasha, yerel bir gece kulübünde yaptığı 2.000 $ 'lık doğum günü partisi için ödeme yapmaya çalışırken, parasının yetmediğini görür. Bu sırada babası ise onu sürekli aramaktadır ancak telefonunu açmamaktadır. Babası ona para kaynaklarının kesileceğini söylemek istemektedir.
Öfkelenen Sasha babasını arar ve babası ona üvey kız kardeşi Carol (Lynn Chen) ile birlikte oyuncak üretim şirketini yönetmesine yardım etmek için Çin'e dönmediği takdirde kalıcı olarak işten çıkarılacağını söyler. Başka finansal seçeneği olmayan Sasha, isteksizce babasının Çin'e geri dönme isteğini kabul eder.
Sasha, babasının malikânesine vardığında kendisinden yaşça çok küçük olan üvey kardeşi ve kız kardeşi Christian (Tiger Ting) ve Dior (Aviva Wang) ve babasının yeni kız arkadaşı ve erkek kardeşiyle tanışır. O gece Teddy, tüm çocuklarının Sasha’nın gelişi için akşam yemeğinde toplanmasında ısrar eder. Eski aile sorunları su yüzüne çıktıkça her şey kötü ilerlemeye başlar.
Sahsa daha sonra babasının oyuncak fabrikasına gider. Kardeşi Carol ile birlikte bir toplantıya girerler ve toplantıda müşterilerin ürettikleri oyuncakların artık eski moda olduğunu söylediğine şahit olur. Bunun üzerine babasının tasarımcılarını alıp yeni oyuncaklar üretmek için işe koyulur.
Sasha artık aile içindeki yerini kavramalı ve aile işinin sadece babasının yaşam tarzını sürdürmek için önemli olmadığını, aynı zamanda büyük bir sorumluluğu veya yükü de göz önünde bulundurması gerektiğini anlamalıdır. Teddy, çalışanlarının ailelerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmesini sağlamaya çalışmaktadır. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları