COVID-21: Lethal Virus – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 16

COVID-21: Lethal Virus – HD izle Film Makinasi

COVID-21: Lethal Virus – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.4 / 10

Filmin Özeti

Özel durumları olan gençleri ve hayatlarının normal insanlara göre nasıl zor olduğunu anlatan bu özel yapımda, konu olarak otizm sahibi olan çocukların ve genç yaştaki ergen bireylerin çektiği zorluklardan başlanılıp, bu gençlerin eğitmenleri olan iki erkeğin çektiği zorluklara kadar uzanan bir konu anlatılıyor.
İçerisinde komedi elementlerine oldukça yer veren bu drama filminde; Eğitmenlerden birisi bir Müslüman, diğeri ise bir Yahudi. Bu iki kişi tarafından yönetilen iki farklı dernek. Bu derneklerde ise; Fransız sistemi tarafından reddedilmiş ve kabul görmemiş olan, şiddetli bir seviyede otizm sahibi marjinalize edilmiş insanlara bakmaya çalışıyorlar. Diğer tüm kurumlar tarafından da reddedilmiş olan bu çocuklara bakan eğitmenlerden birisinin adı Bruno, diğerinin adı ise Malik. 
İkisi de yirmi yıldır diğer herkesten farklı dünyalarda yaşıyorlar. Otistik çocukların ve gençlerin dünyasında yaşayan kahramanlar. İki ayrı kar amacı gütmeyen kurumdan sorumlular, yoksul bölgelerde bu gençleri ve hatta bazen yüksek seviyede semptom gösteren yetişkinleri de eğitiyorlar. Dünya’nın umursamadığı, normal insanlardan farklı olan ve özel olarak Kural Dışı olan bu gençlerin umutla baktığı bu iki insanın hikayesi. Sadece kendilerine değil, kendileri sayesinde geleceğe de umutla bakmalarını sağlarken önlerine çıkan engeller bahsediliyor.
2019 Tarihinde beyaz perdeye adımını atmış olan Fransız yapımı bu filmde, yönetmenlik koltuğuna ikisinde de BAFTA Film Ödülü bulunan ünlü isimler; Olivier Nakache ve Eric Toledano oturuyor. Yazarlık başlığı altında da aynı iki isim bulunmakta. Sinema ve film sektörünün gözdelerinden olan IMDb platformundan ise 7.4’ lük bir derece yapmayı başaran film, sinema sektöründe sözü geçen film eleştirmenlerinden ise oldukça güzel yorumlar kapmayı başarıyor. Filmin bütçesine ya da gişe başarısına dair bir veri bulunmamakta.
Filmin başrollerinden bir tanesi ise Bruna Haroche karakterine hayat veren Vincent Cassel. Diğer bir başrol ise Malik olarak oynayan Reda Kateb. Roctor Ronssin olarak Catherine Mouchet ve Shirelle olarak ise Aloise Sauvage bulunmakta. Filminde kendisine çok yer verilen Joseph’in annesi olarak Helene Vincent oynarken,  Joseph karakterinde ise Bejamin Lesieur oynamakta.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları