COVID-21: Lethal Virus – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 30

COVID-21: Lethal Virus – HD izle Film Makinasi

COVID-21: Lethal Virus – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

Atlanta'da, mahkeme emriyle cinsel bağımlılığı iyileştirme toplantısı kanser destek grubunun bitişiğinde yapılan yabancılar Darla ve Bailey'in yolları kesişir. Testis kanserinden kurtulan Bailey, bir spor salonunda çalışmaktadır ve eski nişanlısı Elizabeth'i atlatmak için mücadele vermektedir. Cinsel köşe yazarı Darla, ofiste gittikçe ahlaksızlaşan yazıları ve istismarları nedeniyle kovulur. Kalan testisinin alınması gerektiğini öğrenen alkolik Bailey, yanlışlıkla Darla'nın toplantısına girer ve teşhisini açıklar. Kariyerini kurtarmak için çaresizce onu bir ülke çapında bir yolculuğa davet eder. Geçmiş cinsel karşılaşmalarının sahnelerini yeniden gözden geçirecek ve ameliyattan önce bunları yeniden yaratacaklardır. Bailey, Elizabeth’le yeniden bir araya gelmeyi istediği Dallas'ı ziyaret ederlerse kabul edeceğini söyler. Darla, Tanya’yı bir günlük blog tutması konusunda ikna eder ve bunu Bailey’e söylememesini tembihler. Darla ve Bailey, cinsel geçmişini göz önüne alırlar ve bir harika çıkarırlar, ülkenin etrafında buluşmalar yaparken aralarındaki ilişki gelişir, her karşılaşma hakkında bir blog yazısı yazıyor ve seyahatlerini gizlice Instagram'da paylaşıyorlardır.
Darla, Bailey'nin çizime olan ilgisini öğrenir ve ameliyattan vazgeçer. Darla'nın tekrar ziyaret etmeye isteksiz olduğu bir eve gizlice girerler ve burada evli olduğunu bildiği bir adamla birlikte olduğunu ortaya çıkarır. Bekaretini kaybetmeyi yeniden yaratmak için Elizabeth'in çocukluk yatak odasına gizlice giren Bailey ve Darla, birlikte romantik bir gece geçirir ve ilk kez öpüşür. Elizabeth'in ailesinin yanında bir davete katılma öncesinde blogunu keşfeder. Burada Elizabeth, Bailey'nin, Darla'yı kız arkadaşı olarak tasvir eden paylaşımlarını yanlışlıkla ifşa eder. Darla, Elizabeth’i kıskandırmak için onu kullanmaktadır  ve bloğunda yazarak onu daha da küçük düşürmektedir. Elizabeth’le ilgili her şeyi aile bireylerinin önünde anlatır ve intikamını alır.
20 mart 2020’de vizyona giren Hooking Up filmi karşımıza komedi ve drama türleriyle çıkıyor. Senaryosunu Lauren Scahcher ve Nico Raineau’nun yazdığı filmin yönetmen koltuğunda oturan isim yine Nico Raneau. Başarılı filmin oyuncu kadrosunda ise Darla rolüyle Brittany Snow, Charlie rolüyle Rob Moran ve Bailey rolüyle Sam Richardson gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yapım ülkesi ise ABD.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları