COVID-21: Lethal Virus – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 19

COVID-21: Lethal Virus – HD izle Film Makinasi

COVID-21: Lethal Virus – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

3.7 / 10

Filmin Özeti

Arkeoloji Bürosu için son bir iş daha yapması gereken arkeolog Tom Digby, kendisini New Mexico'nun ücra bir köşesindeki eski bir çiftlikte insan yapımı garip bir tepeyle karşı karşıya bulur. Tom, çiftliğin sahibi tarafından acımasızca saldırıya uğradıktan ve görevlendirildikten sonra, çiftlikten ve tepenin gizemli gücünden kaçmaya başlar. Bir süre kaçtıktan sonra çok yakındaki başka bir kasabada mahsur kalır.

Sorun şu ki, Tom aklındakilerden kurtulmakta zorlanır. Bu yüzden de kasaba ve kasabanın tuhaf sakinleri onu tepenin daha büyük komplosuna doğru çekmeye devam eder. Tüm bunların ortasında ise yine büronun eski bir çalışanı vardır. Tom, çiftlikte ve tepede ortadan kaybolacak olan bir dizi arazi araştırmacısının en sonuncusu olabileceğini öğrenir. Ancak şunun da farkındadır ki şu an sorunlarının en küçüğü budur ve önünde anlaması gereken bir sır yumağı durmaktadır.

Filmin ilerleyen sahnelerinde Tom kendini ilginç olaylar silsilesinin içinde bulacaktır. Bir kütüphaneye gidip kendinden önce oraya giden çalışanların bu gizemli tepeyle ilgili yaptıkları araştırmaları araştıran Tom, buna dair hiçbir şey bulamaz. Sanki tepe orada tarihte hiç yoktu ve bir anda ortaya çıktı. Ancak olay aslında bundan çok daha karmaşıktır. Bu belgelerle birileri bilerek oynamıştır. Tüm şaşkınlığıyla bu gizemi çözmeye karar veren Tom’u uzun bir yolculuk beklemektedir. Bu süreçte kütüphanede tanıştığı arkadaşı Layne de ona eşlik edecektir. Karşılaşacakları sorunlar normal dünyada var olmayan, tamamen hayal ürünü yaratıklarla da bitmemektedir. Aynı zamanda onlara bu dünyada yardımcı olan insanlara da karşı bir savaş vermek zorunda kalacaklardır. Bu savaşta yanlarında duran tek şey ise cesaretleri ve güvendikleri insanlar olacaktır.

Bill Darmon’un yazıp yönettiği The Hill and the Hole filmi karşımıza fantezi, korku ve bilim kurgu türleriyle çıkıyor. Tom Digby karakterini canlandıran isim başarılı oyuncu Liam Kelly. Başarılı yapıtın vizyona giriş tarihi 17 nisan 2019. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Digby karakterini yine filmin yönetmeni olan Liam Kelly, Layne Mead’ı, Kristen Brody ve Joel karakterini de Ricardo Burgos tüm ustalıklarıyla canlandırıyor.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları