David Copperfield'ın Çok Kişisel Hikayesi – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

David Copperfield’ın Çok Kişisel Hikayesi – HD izle Film Makinasi

David Copperfield’ın Çok Kişisel Hikayesi – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.6 / 10

Filmin Özeti

Max Barbakow’un yönettiği ve Andy Siara’nın senaryosunu kaleme aldığı Yarın Yokmuş Gibi filmi 21 Ağustos 2020’de ülkemizde gösterime girmiş bir fantastik komedi filmidir. Filmde aklı havada Nyles ve isteksiz baş hizmetçisi Sarah, bir Palm Springs düğününde tesadüfen karşılaştıklarında, mekândan, kendilerinden ya da birbirlerinden kaçamadıkları için işler karmaşıklaşır. J. K. Simons, Andy Samberg, Meredith Hagner ve Cristin Miliato filmin ana karakterlerinden bazılarını canlandıran oyunculardır.
9 Kasım tarihinde Nyles, Tala ve Abe'nin düğün gününde kız arkadaşı Misty'nin yanında uyanır. Resepsiyonda, Tala'nın kız kardeşi, sarhoş ve hazırlıksız baş nedime Sarah'yı rahatlatmak için hızlı bir konuşma yapar. Nyles ve Sarah aralarında bir bağ kurar ve Misty'nin, Nyles'i aldattığını keşfettikten sonra, Nyles, Roy adında yaşlı bir adam tarafından bir okla omzundan aniden vurulur. Yaralı bir şekilde yakındaki bir mağaradaki gizemli sarı renkli ışığa doğru sürünerek Sarah'yı kendisini takip etmemesi konusunda uyarır. Meraklı Sarah, girdap gibi mağaranın içine çekilir.
Sarah, 9 Kasım'da tekrar uyanır. Nyles ile yüzleştikten sonra, onunla aynı zaman döngüsünde sıkışıp kaldığını açıklar. Sarah, memleketine geri dönmek veya intihar gibi birçok kaçış yöntemini başarısızlıkla dener. Nyles ve Sarah birlikte pek çok gün geçirirler, sık sık sakinleri tatilde olan yakındaki bir evin havuzunda dinlenirler. Nyles, Roy'un, Irvine'de yaşayan ve Nyles'in de zaman döngüsüne hapsolduğu bir aile babası olduğunu ortaya koyar. Bir hatıra kesiti, Trevor'dan aldıkları uyuşturucuları içtiklerini Nyles ve Roy'un nasıl tanıştığını, parti yaptığını ve Roy’un, gecenin hiç bitmemesini dilerken gösterir ve sarhoş Nyles onu mağarayla götürmüştür. Roy, zaman döngüsünden habersiz içeri girer. Nyles, Sarah'ya Roy'un kendi zaman döngüsünde sıkışıp kaldığı için onları suçladığını ve ara sıra intikam için ve Nyles'i öldürmek için Palm Springs'e geldiğini açıklar.
Çok daha fazla döngüden sonra Nyles ve Sarah çölde kamp kurarlar, burada dinozorlar hakkında halüsinasyon görürler ve birlikte olurlar. Ertesi gün, Sarah'nın, Abe'nin odasında 8 Kasım gecelerini onunla geçirdiği için uyandığı ortaya çıkar ve onu görmeden gitmesini tavsiye eder. Suçluluk duyan Sarah, Nyles ile önceki geceleri hakkında konuşmayı reddeder ve yaptıkları her şeyin anlamsız olduğunu ifade eder. Polis memuru Roy tarafından kenara çekilirler. Sarah polis arabasında Roy'la karşılaşır ve bir tartışmanın ardından Nyles, Sarah ile zaman döngüsüne girmeden önce defalarca birlikte olduğunu itiraf eder, bu daha önce yalan söylediği bir konudur. Tiksinen Sarah, yaklaşan bir kamyonun önüne koşar, kendini öldürür ve günü yeniden başlatır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları