Dead Reckoning – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 8

Dead Reckoning – HD izle Film Makinasi

Dead Reckoning – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.3 / 10

Filmin Özeti

Bir karı kocanın, hafta sonu için gittikleri düğünden dönüş yolculuklarını konu alan filmin kast ekibinde yalnızca üç oyuncu bulunuyor. Dan ( Isaac Money) ve Charlotte ( Abbie Steele) karı ve kocaya hayat verirken, Luke Christian ise Dan’in işten arkadaşı Samuel’i oynuyor. Yalnızca GoPro kamerası kullanılarak çekimi tamamlanan The Passenger filminin yönetmenliğini ise Brian Franklin üstleniyor.

Dan ve Charlotte, katıldıkları düğünden ayrılmışlardır ve eve gidiyorlardır, Charlotte, Dan’e düğünde alkolün dozunu kaçırdığı için biraz sinirlidir fakat Dan ise çok iyi vakit geçirdiklerini düşündüğü için karısının hareketlerine tavır almaya başlar. Bunun üzerine Charlotte’da birkaç espri yaparak ortalığı sakinleştirir ver yollarına devam ederler. Yolda giderken önlerine bir adam atlar ve çifti bayağı korkutur. Fakat dikkatli bakınca Dan, atlayan kişinin işten arkadaşı Samuel olduğunu fark eder. Arabasında sorun çıkan Sam, arabasını bir türlü çalıştıramıyordur ve bulundukları yerde sinyal de çekmez bundan ötürü yardım çağıramaz. Bunun üzerine Sam’i arabalarına alan çift yoluna kaldığı yerden devam eder.

Yolculuğun başlamasıyla beraber Sam, Charlotte’u hedef alan sorular sormaya başlar. Sanki onunla ilgili her şeyi bilmek istiyormuş gibi davranan Samuel’in davranışları, Charlotte’u bir hayli huzursuz etmiştir ve Dan’e onu arabadan indirmeleri gerektiğini söyler. Bakalım arabalarına binip onları bir hayli huzursuz eden Samuel’in aklında ne vardır ve yolculukları güvenle tamamlanabilecek midir?

2020 yılında İngiltere’de çekilen film profesyonel kamera kullanılmamasına rağmen izleyicilere İngiltere’nin güzel yolları ve değişik kamera açılarıyla görsel bir şölen yaşatıyor. Düşük bir bütçeyle çekilen bağımsız film gerilim ve gizem kategorisindedir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları