Derelict – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 4

Derelict – HD izle Film Makinasi

Derelict – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.8 / 10

Filmin Özeti

Kiokuya: Anata o wasurenai (The Memory Eraser), 2020 Japon yapımı kurgu filmidir. Filmin yönetmenliğini Yûichirô Hirakawa (aynı zamanda senaryo yazımına da katkıda bulunmuştur) ve senaryo yazımını da Keiko Kanome yapmıştır. Filmin başrollerinde Misako Renbutsu (Kyoko Sawada), Kyôko Yoshine (Maki Kawai), Kuranosuke Sasaki (Chiaki Takaharu) ve Risa Sudou (Nozomi Kawai) gibi isimler yer almaktadır.

Ryoichi Yoshimori (Ryosuke Yamada) bir üniversite öğrencisidir. Kız arkadaşı Kyoko Sawada (Misako Renbutsu) ondan yaşça daha büyüktür ama onunla zaman geçirmekten keyif almaktadır. Ryoichi Yoshimor, kız arkadaşına evlenme teklif ettikten sonra bir gün kız arkadaşı aniden ortadan kaybolur. Birkaç gün sonra nihayet onu metroda tekrar görür. Kyoko Sawada'nın erkek arkadaşına dair herhangi bir anısı yoktur. Ryoichi Yoshimori bu durumdan dolayı şaşkına dönmüştür ancak hafıza kaybının Kiokuya söylentisiyle ilgili olduğundan şüphe duymaktadır çünkü insanların anılarını silebilecek birinin olduğunu duymuştur.

Kiokuya (Hafıza Elçisi) adlı bir kişi, insanların anılarını silmesiyle ünlüdür. Aynı üniversitede okuyan ve aynı zamanda avukat olan Chiaki Takaharu (Kuranosuke Sasaki) ile bu durum hakkında konuşur. Ryoichi Yoshimori, Kyoko Sawada’nın hafıza kaybının nedenini arar ve çocukluk arkadaşı Maki Kawai (Kyoko Yoshine) ve Chiaki Takaharu’nun asistanından da bu konuda yardım alır. Bu arayışlarının sonunda hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir gerçek yatmaktadır.

Film, Kyoya Origami'nin "Kiokuya" adlı romanından uyarlanmıştır (ilk olarak 24 Ekim 2015 tarihinde Kadokawa tarafından yayımlanmıştır).

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları