DNA 2: Bloodline – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 12

DNA 2: Bloodline – HD izle Film Makinasi

DNA 2: Bloodline – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

8.2 / 10

Filmin Özeti

Soul, Pixar Animasyon Stüdyoları ve Walt Disney Pictures tarafından üretilen 2020 Amerikan bilgisayar animasyonlu komedi-drama filmidir. Film, Pete Docter tarafından yönetilmiş ve yazılmıştır. Filmin yazımında Mike Jones ve Kemp Powers da yer almıştır.

Filmin seslendirmesinde birçok isim yer almıştır. Bu isimlerden bazıları, Jamie Foxx (Joe), Tina Fey (22), Graham Norton (Moonwind), Rachel House (Terry), Phylicia Rashad (Libba), ve Donnell Rawlings (Dez)'dir.

Ortaokul müzik öğretmeni olan Joe Gardner, uzun süredir sahnede caz müziği icra etmeyi hayal etmektedir ve en sonunda Half Note Club'da bir açılış gösterisinde diğer caz müzisyenlerini etkiledikten sonra bir şans elde etmiştir. Bununla birlikte, zamansız bir kaza geçirmesi, Gardner'ın ruhunun bedeninden ayrılmasına ve devamında Öbür Dünya adı verilen yere ilerlemeye başlamasına neden olur ve Gardner, Dünya'ya gönderilmeden önce ruhların kişilikler, tuhaflıklar ve özellikler geliştirdiği bir dünya olan Öbür Dünya Öncesi'ne kaçmayı başarır.

Bu yerde, Gardner, bedeni ölmeden önce Dünya'ya dönmek için, yaşam kavramına oldukça karamsar bir bakış açısına sahip olan "22" kodlu doğmamış ruh gibi Dünya öncesi eğitimde olan diğer ruhlarla birlikte çalışmalıdır. Bu çalışmanın sonucunda, başka varlıkların yardımıyla Dünya'ya dönmek isteyen Joe, yanlışlıkla 22'yi de beraberinde Dünya'ya sürükler ve kendini kendi bedeninde bulmayı umarken bir kedinin bedeninde bulur. 22 ise Dünya'da yaşamayı hiç istememesine rağmen bir anda kendini Joe'nin bedeninde görür.

Bütün bu olumsuz olayların sonucunda, Joe kendi bedenine dönmenin, 22 ise Dünya Öncesi denen yere geri dönmenin yollarını aramaya başlar. Fakat zaman geçtikçe ve bir sürü olay meydana geldikçe, 22 bu dünyadan ayrılmak istemediğini ve ihtiyacı olan kıvılcımı Joe'nin bedeninde aramak istediğini fark eder. Bunun üzerine, Joe, kendini ne yapacağı konusunda kararsız bir şekilde, kendi hayalleri ve 22'nin istekleri arasında karar vermek zorunda bulur.

Film, en iyi animasyon kategorisinde Chicago Film Critics Association ve Critics' Choice Super Awards ödüllerine aday gösterilmesinin yanı sıra Florida Film Critics Circle ve Los Angeles Film Critics Association Awards ödüllerini de almıştır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları