Dont Tell A Soul – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 9

Dont Tell A Soul – HD izle Film Makinasi

Dont Tell A Soul – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.1 / 10

Filmin Özeti

İlk kez Amerika Birleşik Devletleri’nde 5 Ekim 2018 tarihinde Shriekfest Los Angeles film festivalinde seyirciler ile buluşan Echoes of Fear filmi, Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde uzun bir film festivali turuna çıkmıştır. 15 Mayıs 2019 tarihi ile beraber dünya genelinde film festivallerinde boy göstermeye başlayan film daha sonra ilk kez 16 Ekim 2019’da Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles’da gösterime girerek, ilk kez beyaz perde ile buluşmuş ve ülkemize ise 29 Ekim 2019 tarihinde gelerek, Türkiye’de gösterimini yapmıştır.
Daha önce büyük çoğunluğu korku filmleri olan filmlerde görev yapmış olan Brian Avenet-Bradley isimli editör ve yönetmen tarafından yönetilen filmin yardımcı yönetmenlik görevi ise Laurence Avenet-Bradley ismi tarafından yapılmış ve iki yönetmen tarafından yönetilmiştir. Korku dolu filmin senaryosunu ise yine filmin yönetmenliğini yapan Brian Avenet-Bradley ismi kaleme almıştır.
Filmin oyuncu kadrosuna bakıldığında ise karşımıza ilk olarak 52 filmde görev yapmış olan Trista Robinson ismi çıkmakta. Ayrıca filmin kadrosunda künyesinde 3 film barındıran Hannah Race ve 20 filmlik künyesiyle Paul Chirico isimli oyuncular bulunuyor.
Dünya çapında ortalama 56 bin dolar hasılat yaptığı belirtilen 90 dakikalık korku filmi, genç bir kadın ve ona miras kalan evle ilgili olayları ekranlara taşıyor. Genç ve güzel bir kadın olan Alisa’ya büyükbabasından büyük bir miras kalır. Bu miras ise büyükbabasının eski evidir. Kendisine büyükbabasından miras kalan bu büyük ve görkemli evi artık satmaya karar veren Alisa, satış işlemlerine geçmeden önce büyükbabasının eski evine giderek ondan geriye kalan eşyaları toplamaya ve anılarına saygısızlık etmemeye karar verir. 
Alisa, büyükbabasının eski ve görkemli evine gitmeden önce kendisine yardımcı olması için erkek arkadaşı Brandon’dan yardım ister. Ancak Brandon, işlerinden dolayı yoğun olduğu için Alisa ile birlikte eve gidemez ve Alisa büyükbabasının evine tek başına gitmek zorunda kalır. Erkek arkadaşı Brandon yardıma gelemeyince en yakın arkadaşı olan Steph’i yardıma çağıran Alisa, Steph yardım teklifini kabul eder etmez vakit kaybetmeden en yakın arkadaşı ile birlikte yola koyulur. Eve vardıklarında, evin tüm katlarını gezmeye başlayan Alisa ve arkadaşı evle ilgili bazı garip şeyler fark eder. 
 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları