Dont Tell A Soul – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

Dont Tell A Soul – HD izle Film Makinasi

Dont Tell A Soul – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.0 / 10

Filmin Özeti

Bir ormanın içerisinde geçen film, Park Bekçisi, Pablo Silva’nın bu ormanda prensipleri doğrultusunda başını soktuğu belayı ve ormanda hayvanlar aleminin dışında dönen alemleri konu ediniyor. Geçici görevli olarak Pereyra Iraola Park’ına atanan Pablo Silva isimli adam, gergin bir ormanlık alanın ortasına düşmüştür. Bir zamanlar büyük imparatorlukların ve soyların gelip geçtiği orman, devlet tarafından ikiye bölünmüş ve çiftçilere ayrılmıştır. Ormanın bir tarafında çiftçiler, bir tarafında eski bir askeri bölge ve bir tarafında ise Venendi ve park bekçileri bulunmaktadır.

Doğal bölge parkı, her gün ziyaretçi almakta ve bölgenin güvenliği başlarında Venendi olan park bekçileri tarafından sağlanmaktadır. Venendi ve çiftçi grubunun ise arası iyi değildir. Çiftçiler, kendilerine ayrılan bölgeye yerleştikten sonra, kalanların gitmesini istemiştir. Orduya ait bölgeye ise giriş yasaktır. Oldukça karmaşık bir yapıya sahip olan doğa parkında Pablo Silva, şans eseri bir avcılığa tanık olur. Ancak ortada bir sorun vardır, avcılar kaçak avlanmakta ve Pablo Silva bu durumu görmektedir. Buna karşı sessiz kalamayan Pablo Silva, olayı araştırmaya başlar. Pablo Silva bu olayı araştırdıkça konu gittikçe derinleşir. Orduya ait bölgeye girdiği için Venendi’den azar işiten Pablo ve Venendi’nin arası da kötü olduğu için Pablo Silva bu konuda kendisi gibi görevli olan Mariano dışında kimseye sahip değildir. Ancak Pablo ve Mariano, kaçak avcılarla yüzleştikten sonra Mariano’da ortadan kaybolmuştur. Pablo bu durumdan iyice kuşkulanmaya başlarken, olayların tansiyonu Pablo’nun bu işin arkasında kimin olduğunu öğrenmesiyle daha da yükselir.

13 Ekim 2019 tarihinde, Çin’de, Pingyao Film Festivalinde ilk kez gösterimi yapılan ve aslen Al Achecho ismi ile izleyicilere tanıtılan film, daha sonra 6 Ağustos 2020 tarihinde internet ve televizyon üzerinden tüm dünya ile yayınlanarak adını Furtive olarak değiştirmiştir.

Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Arjantinli yönetmen ve editör Francisco D'Eufemia oturmaktadır. Francisco D'Eufemia, yönetmenliğin yanı sıra filmin senaryosunu da Fernando Krapp ismi ile beraber kaleme almıştır.

84 dakika süren filmin oyuncu kadrosuna bakıldığında ise karşımıza Facundo Aquinos, Belén Blanco ve Rodrigo De la Serna gibi isimler çıkmakta.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları