Dont Tell A Soul – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

Dont Tell A Soul – HD izle Film Makinasi

Dont Tell A Soul – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.0 / 10

Filmin Özeti

Sorry I Killed You, 2021 Amerikan yapımı, komedi ve korku kategorilerinde bulunan oldukça sürükleyici bir filmdir. Filmin süresi 1 saat 38 dakika uzunluğundadır. Film, 5 Ocak 2021 tarihinde gösterime sunulmuştur. Filme ayrılan bütçe 500,000 dolardır.

Filmin yazarlığını ve yönetmenliğini aynı zamanda filmin oyuncu kadrosunda da yer alan ve The Adventures of Shelby, Busted Roots ve To the Bridge gibi yapımların yönetmenliğini ve yazarlığını da yapan Jon Artigo üstlenmiştir.

Filmdeki iş arkadaşları olan 20'li yaşlardaki genç rollerinde, Jonathan Bennett, Jennifer Blanc-Biehn, Ben Kurland, Jon Artigo, Danielle Artigo, Barry Alexander, Matt Kohler, Susannah Hart Jones, Santina Ferrante, Deidre Lee, ve Myrna Velasco isimli oyuncular yer almıştır. Filmdeki seri katil rolünü ise Pete Gardner üstlenmiştir.

Nick Gardner aynı zamanda NCIS: Naval Criminal Investigative Service isimli oldukça popüler olan dizide ve Larry Gaye: Renegade Male Flight Attendant, Awkward Moments When You Meet the Parents ve A Wholesale Bundle for a Costly Price gibi yapımlarda de aktör olarak rol almıştır.

Psikopat bir seri katilin oldukça fazla ayrıntıya sahip olan planları, kendisinin müstakbel kurbanları olan yirmili yaşlardaki gençlerin, çalıştıkları ofisteki gerileme nedeniyle birbirlerine düşman olmalarıyla ve bu nedenlerden dolayı birbirlerini öldürmek istemeye başlamalarıyla suya düşer. Bu iş arkadaşları, eğlenceyi sevmektedirler fakat şirketin gerilemesi nedeniyle birdenbire kıskanç, arkadan bıçaklayan insanlara dönüşürler ve iş arkadaşlarını öldürme planları yaparlar. Bu psikopat seri katil ise kendisini bir anda kendi yaptığı cinayet planlarına karşılık, bu gençlerin yaptığı planlar arasında sıkışmış bir halde bulur.

Seri katil, bu gençlerin parti yaptıkları ve eğlendikleri eve onları birer birer öldürme umuduyla heyecanlı ve mutlu bir halde gider. Fakat kendisi harekete geçene kadar, bu gençler birbirlerinin canını almak için harekete çoktan koyulmuşlardır.

Seri katil, bu durumu hiç beklemiyordur ve açıkça gafil avlanmıştır. Bütün bu cinayet planlarının arasında aslında bu akışı oldukça sarkastik bir biçimde ilerletmektedirler. Bu seri katil, karşılaştığı bu planlar ve işlenmeye çalışılan cinayetler karşısında hayrete düşmüştür ve tüm bu olanlara eğlenerek şahitlik etmektedir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları