Driven to the Edge – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

Driven to the Edge – HD izle Film Makinasi

Driven to the Edge – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.2 / 10

Filmin Özeti

İtalyan sinemasının bilim kurgu filmleri ile pek arası olmasa da 2017 yılında IMDB’de 5.2 puan almayı başaran bilimkurgu filmi Küçük Tito ve Uzaylılar izleyici ile buluşmuştur. Filmin yönetmen koltuğunda Paola Randi oturmaktadır. Ayrıca Randi; Laura Lamanda ve Massimo Gaudios’dan oluşan senaryo yazarı ekibine de dâhil olarak senaryo yazımına yardımda bulunmuştur. Filmin ana karakterleri Valerio Mastandrea, Luca Esposito, Chiara Stella Riccio ve Clemece Poesy tarafından canlandırılmıştır. Oyuncu Valerio Mastandrea daha önce Kusursuz Yabancı (2016) filminde Lele karakterini canlandırması ile ve Mükemmel Bir Gün (2008) filmindeki rolü ile tanınmaktadır.
Profesör karısı öldükten sonra insanlara ihtiyaç duymadığını hissetmiş ve uzayı incelemeye ve robotu ile uğraşmaya vakit ayırmaya karar vermiştir. Hayatının tümünü Nevada Çölü’ndeki karavanında gökyüzünü ve dünya dışı yaşamları araştırarak geçirmektedir. Bu sırada onunla ilgilenen ve ortak ilgi alanları olan Stella adlı bir kadın ara sıra onu ziyaret etmektedir.
Günlerini bu şekilde geçiren profesör bir gün memleketi İtalya’dan bir video mesajı alır. Ağabeyi ona ölmek üzere olduğunu anlatmaktadır. Ancak profesör ağabeyinin ölümünden çok onun çocuklarına bakmak zorunda kalmasına üzülür. Anita ve Tito adındaki iki çocuk İtalya’dan, ABD’ye amcalarının yanına gelmek zorunda kalır. İki çocuk Amerika’ya gideceklerini öğrendiklerinde çok heyecanlanır ve sevinirler ancak amcalarının çölde bir karavanda yaşadığını gördüklerinde bu onları pek sevindirmez ve onlara anlatılandan çok farklı bir hayat yaşayacaklarını fark ederler.
Profesör çocuklar geldiklerinde onlarla ne yapacağını bilemez bir haldedir. Bu yüzden kanepesinde oturup eşinin ona uzaydan göndereceği mesajı beklemeye devam eder. Kanepesinde olmadığı zamanlarda ise vefat eden eşine çok benzeyen robotu ile vakit geçirmektedir. Çocuklar ise bu durumdan çok sıkılıp kendi başlarına maceralar aramaya başlarlar. İlk önce onun sadece bir kaçık olduğunu ve uzaydan gelen hiçbir şeyin olmadığını düşünseler de bu konuda yanıldıklarını keşfederler. Anita, Profesör’ün, Stella’ya karşı hisleri olduğunu keşfeder ve Profesörü zorla normal bir insan görünümüne sokmaya karar verir. Stella ile randevusuna hazırladıktan sonra onu zorla traş ederler. Bu hareketli günler üç insanın da kaybettikleri insanlar akıllarına geldiğinde tabi ki yerini üzüntüye bırakmaktadır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları