Dune Drifter – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 13

Dune Drifter – HD izle Film Makinasi

Dune Drifter – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.3 / 10

Filmin Özeti

2019 Amerikan yapımı bir film olan Yemyeşil Çimler, bir komedi filmidir. Jocelyn DeBoer ve Dawn Luebbe’nin yazıp yönettiği film bir kara mizah komedisidir. Yemyeşil Çimler aslında 2015 yapımı aynı isimde bir kısa filmden esinlenilerek ortaya koyulmuştur.
Oyuncu kadrosunda Jocelyn DeBoer, Dawn Luebbe, Mary Holland, Neil Casey, Beck Bennett ve D'Arcy Carden gibi isimler bulunmaktadır. Kadroda bu isimler dışında birçok oyuncu bulunmaktadır. Film 2019 yılında Atlanta Film Festival’inde, En İyi Sinematografi ve Anlatım dallarında ödüller kazanmıştır. Bunun yanı sıra, birçok dalda ve birçok farklı ödülde aday gösterilmiş olan Yemyeşil Çimler filminin imdb puanı 6.3’tür.
Kenar mahallelerden birinde yaşayan bir grup mahalle sakininin absürt olaylar silsilesini anlatan bir filmdir. Filmde öncelikle köpeğe dönüşen bir çocuğun artık köpek olarak hayatına devam etmesi ve hemen hemen herkesin diş teli takması gibi komik fakat saçma olaylar yer almaktadır. Bir gün aileler, çimde top oynayan çocukları izlemek için toplanır. Lisa ve Jill, o gün güzelce giyinmiş bir şekilde çocukları izlerken, Jill yeni doğmuş bebeğini kucağında tutmaktadır. Lisa’nın bebeği sevmesinden dolayı bir anda ani bir şekilde bebeğini ona vermek ister. Sanki bir eşya verir gibi bebeği Lisa’ya veren Jill ve kocası bu durumdan rahatsız değillerdir. Ancak daha sonra bebeği geri almak isteyeceklerdir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları