Dune Drifter – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 36

Dune Drifter – HD izle Film Makinasi

Dune Drifter – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.5 / 10

Filmin Özeti

İngiliz yapımı, tedirgin edici bir film olan Cordelia, dram ve gerilime bir arada yer veriyor. Filmin ana karakteri olan ve filme adını da veren genç kadın, Kraliyet Akademisi’nde oyunculuk okumuş ve başarılı bir kariyere başlamaya hazırdır. Ama yaşayacağı olaylar nedeniyle bu planlarını değiştirmek zorunda kalır. Metroda yaşanan bir patlama sonrası hayatta kalır ama Cordelia'nın artık mental sorunları vardır. Kapalı ortamlara giremez, metroya binemez ve etrafındaki herkes ona farklı davranmaktadır.

İkiz kardeşi Caroline’ın evine taşınan kadın, evde kedisi ile yaşamaktadır. Ama üst katlarında yaşayan müzisyen Frank gece gündüz çellosunu çalmaktadır. Bir gün bir kafede Frank ile tanışan Cordelia’nın hayatı yoluna girmeye başlar. Ne var ki çok geçmeden eve garip telefonlar gelmeye başlar; bir adam evin içini gözetlemektedir. Paranoyası iyice artan ve kime güveneceğini bilemeyen Cordelia ruh ve akıl sağlığını yitirmeye başlar.

Yönetmenliğini Adrian Shergold’un yaptığı filmin IMDB puanı 5.4. Filmin başrolünde her iki kardeşi de canlandıran Antoni Campbell-Hughes yer alıyor. Çello virtüözü müzisyen Frank’i ise Emma filminde de oynayan Johnny Flynn oynuyor. Filmde aynı zamanda Harry Potter filmlerinde de yer alan Michael Gambon var. Gambon, binada yaşayan bir komşuyu canlandırıyor.

23 Ekim 2020'de vizyona giren film dünya çapında 2,085 dolar hasılat elde etti. Gerilim, korku ve dram türlerinde öne çıkan filmin süresi ise 91 dakika.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları