Dünya Yeni Bir Başlangıç – After Earth – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 0

Dünya Yeni Bir Başlangıç – After Earth – HD izle Film Makinasi

Dünya Yeni Bir Başlangıç – After Earth – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

A Kid Like Jake, Silas Howard tarafından yönetilen ve Daniel Pearle tarafından yazılan, aynı adlı kendi 2013 oyununa dayanan 2018 Amerikan komedi-drama filmidir. Filmde Claire Danes, Jim Parsons, Priyanka Chopra, Amy Landecker, Ann Dowd ve Octavia Spencer başrollerde yer alıyor. Dünyada gösterime 23 Ocak 2018'de Sundance Film Festivali'nde giren filmin dağıtımını IFC Films'in yaptı.  A Kid Like Jake, 1 Haziran 2018'de sınırlı sayıda gösterime girdi. Alex (Claire Danes) ve Greg Wheeler (Jim Parsons), trans olabileceğini fark ettiklerinde dört yaşındaki oğullarının cinsiyet kimliğiyle mücadele eder. 1080p Full HD veya 720p hd film izleme seçeneğinin de bulunduğu, Türkçe adı Jake Gibi Bir Çocuk ve İngilizce adı A Kid Like Jake olan bu filmi kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Alex ve Greg, New York'ta özel bir anaokuluna gitmek için başvuruda bulunurken oğulları için en iyisinin ne olduğunu bulmakta zorlanır. Jake (Leo James Davis), okul öncesi tütü giymekten ve giydirme köşesinde Külkedisi oynamaktan son derece mutlu görünüyor. Bu, DVD'de tüm Disney prenses koleksiyonuna sahip olan ve Cadılar Bayramı'nda Rapunzel olarak gitmek isteyen bir çocuk. Bir avukat olarak kariyerini evde oturan bir anne olarak askıya alan Jake'in annesi Alex (Claire Danes), bunun sadece bir aşama olduğunu varsayar ve endişelenecek bir neden olmadığını düşünür. Ancak Jake’in babası Greg (aynı zamanda filmin yapımcılarından biri olan Jim Parsons) bir terapisttir. 
Ve okul müdürünün (Octavia Spencer) Jake’in ruhsal bozuklukları ve inatçılığı hakkındaki raporları daha sık hale geldikçe, Greg çocuğunun bir psikoloğu görmesinin yol gösterici olabileceğine inanmaya başlar. Alex ve Greg kendilerini özel okullara başvurmak için zorlu bir sürece sokarken, sessizce kaynayan bir endişe başlar. Dört yaşındaki bu çocuğun sevgi dolu ebeveynleri, çocuklarının transseksüel olduğu konusunda tuhaf bir dönemden geçse de bunu çabuk bir şekilde kabullenip hayatlarına devam etmek zorunda kalacaktır. Filmin yönetmen koltuğunda Daniel Pearle oturuyor. A Kid Like Jake filmini hem Full HD hemde 4k film kalitesinde izlemenin ayrıcalığını sitemizde yaşayın.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları