Dünya Yeni Bir Başlangıç – After Earth – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

Dünya Yeni Bir Başlangıç – After Earth – HD izle Film Makinasi

Dünya Yeni Bir Başlangıç – After Earth – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.2 / 10

Filmin Özeti

The Violent Heart, Kerem Sanga'nın yazıp yönettiği 2020 Amerikan drama filmidir. Jovan Adepo, Grace Van Patten, Lukas Haas, Kimberly Williams-Paisley, Cress Williams, Jahi Di'Allo Winston ve Mary J. Blige filmin kadrosunda yer alıyor. Başarılı film 9 Eylül 2020'de Deauville Film Festivali'nde dünya prömiyerini yaptı. Ablasının öldürülmesinden on beş yıl sonra Daniel, neşeli bir lise son sınıf öğrencisi olan Cassie'ye âşık olur. Jovan Adepo, küçük kasabasından kaçmak ve trajik ailesini geride bırakmak için Deniz Kuvvetlerine girmeye çalışan 24 yaşındaki Daniel'i canlandırmakta. 1080p Full HD veya 720p hd film izleme seçeneğinin de bulunduğu, Türkçe adı Şiddet Dolu Kalp ve İngilizce adı The Violent Heart olan bu filmi kesintisiz olarak izleme fırsatını sitemizden yakalayabilirsiniz.

Dram konusunu çok derinlemesine ve oldukça uç noktalarda sizlere sunacak olan bu muhteşem yapımda; Dokuz yaşındayken, yüzünü hiç görmediği ve 15 yıldır cezasız kalan bir adam tarafından ormanda öldürülen ablasını görür. Daniel, hayatı boyunca öfke yönetimi sorunlarıyla anlaşılır bir şekilde uğraşmıştır ve bir okul kavgasında yanlışlıkla bir sınıf arkadaşını kör ettiği için çocukken hapiste yatmak zorunda kalır. Her şeye rağmen Daniel ile 18 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi Cassie (Grace Van Patten) arasında kurtarıcı bir aşk başlar. Cassie, en yakın arkadaşı babası Joseph (Lukas Haas) olan zeki, güzel ve esprili bir genç kadındır. Cassie, yuvadan ayrılmaya hazırlanırken doğal olarak Joseph ve annesi Rose'dan (Kimberly Williams-Paisley) uzaklaşmaya başlıyor ve Daniel'le ilk uzun öğleden sonra okula döndüğünde gerilim artıyor.

Tamirci olarak çalıştığı yerel bir garajdır. Daniel'in annesi olarak parıldayan Mary J. Blige'nin de dâhil olduğu göz kamaştırıcı bir topluluk olan oyuncu kadrosu hakkında kaba bir söz söylemek imkânsız. Daniel'in babası, silahlı kuvvetlere girmesi için ona ilham veren bir Afganistan gazisi olan Lee rolünde Cress Williams ve Daniel'in küçük kardeşi Aaron rolünde Jahi Di'Allo yer alıyor. Hd film izleme ve 4k film izleme keyfini The Violent Heart filminde de sitemizden yaşayabilirsiniz.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları