Geçici Bekçi – Furtive – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 24

Geçici Bekçi – Furtive – HD izle Film Makinasi

Geçici Bekçi – Furtive – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.9 / 10

Filmin Özeti

Yönetmenliğini Steve Barron’un, senaristliğini ise Roger Drew ve Andy Briggs’in paylaştığı bir komedi filmi olan Supervized yani Süperler filminde; İrlanda’ da sıradan gibi görünen ancak hiç de sıradan olmayan bir huzur evinde yakında olaylar karışacak ve hiç kimsenin beklemediği asi bir direniş baş gösterecektir. 
İrlanda’da bulunan ve süper kahramanlar huzur evi ismi ile işletilen bir huzur evinin sakinlerinin neredeyse %90’ı eski ve yaşlanmakta olan süper kahramanlar ile doludur. Fakat bu huzur evinde bu özel misafirlere rağmen kokusu hiç de hoş olmayan bir şeyler dönmektedir. Bu huzur evinin en çılgın ve en canı sıkılan üyeleri Maximum Justice, Shimmy, Madera Moonlight ve Total Thunder emekli olmak ve yaşlanmak fikrine hiç de alışık değillerdir ve bu konuda bir şeyler yapmak istemektedirler.
Ancak bu eski dostlar bu can sıkıntısı konusunda bir şeyler yapmaya henüz başlamamışken herkes huzur evinde son dönemlerde meydana gelmeye başlayan süper kahramanların ani hastalıkları ve hiç beklenmedik kazalar nedeni ile sarsılmaya başlar. Bu durumun altında kötü niyetli bir şeyler olduğunu sezen bu dört yaşlı ancak halen güçlü olan kahramanlar bu olayı araştırmak ve neler olduğunu anlamak için yeniden bir grup oluştururlar ve olayı araştırmaya başlarlar.
Olayı araştırıp, konunun derinlerine indikçe onlara bakmakla görevli olan ve huzur evinin yöneticisi konumundaki genç kadının aslında bu emekli olmuş süper kahramanları korumaya hiç niyeti olmadığını aksine onları kullandığını ve hatta onların gücünü kendine absorbe ettiğini ortaya çıkarırlar.  Fakat bu genç kadın o kadar çok gücü absorbe etmiş ve öylesine güçlenmiştir ki, bu dört yaşlı süper kahraman dahi onunla baş etmekte zorlanmaktadır. Bakalım süper kahramanlarımız güçlerini yeniden tam olarak kullanıp bu kötü niyetli güç emici kadını yenebilecekler midir? Yoksa hem kendilerini hem de diğer süper kahramanları kurtarmak için çok mu geçtir?
Süper kahraman filmlerine farklı bir bakış açısı ile yaklaşan ve komedi türününün hakkını veren yapımın başrollerinde Tom Berenger, Beau Bridges Louis Gossett Jr. ve Fionnula Flanagan gibi ünlü ve deneyimli oyuncular bulunmakta.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları