Geçici Bekçi – Furtive – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 12

Geçici Bekçi – Furtive – HD izle Film Makinasi

Geçici Bekçi – Furtive – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.3 / 10

Filmin Özeti

2021 Senesinde beyaz perdelerde yerini alarak insanları göz yaşlarına boğabilmeyi başarmış olan drama türündeki bu yapımda, eskiden lisede bir futbol yıldızı olan Eddie Palmer(Justin Timberlake); kasabasının kahramnı rolündeyken bir anda bir suça karışarak tam 12 sene hüküm yiyor. Eyalet hapishanesinde geçen uzun yılların ardından Louisiana’ daki büyükannesi Vivian’ ın(June Squibb) yanına geri dönüyor. Kendisini büyüten büyükannesinin yanına gelip burada kendisine daha sakin ve huzurlu bir yaşam kurmaya çalışan Palmer; lisede bir futbol oyuncusu olduğu zamanlardan kalan hatıralarının ve kariyerini nasıl mahvettiğine hala şaşkın olan insanların yargılayıcı bakışları arasında kaybolup gitmeye başlıyor.
Tüm bunlar yetmezmiş gibi; Vivian’ ın komşusu olan Shelly(Juno) uzun süreliğine ortadan kaybolduğunda, Shelly’ in 7 yaşındaki ufak oğlu Sam (Ryder Allen) Palmer’ın başına kalmış durumdadır. Okulda zorbalık gören Sam ve kendisine yardımcı olmak isteyen Palmer, zamanla aralarında tuhaf bir bağ kurmaya başlarlar. Sam ile kurduğu bağ güçlendikçe hayata daha fazla umutla bakmaya başlayan Palmer ve Sam’in öğretmeni Maggie (Alisha Wainwright) arasında bir aşkın başlangıcı yaşanır.
Artık bu üçü için hiç beklenmedik ve büyüleyici bir yolculuk başlar. Artık hayata yeni umutlarla sarılabilen Palmer, bir şeyin henüz farkına varmamıştır bile. Geçmişinin kötü anılarının gelip bu yeni umutlarını ve hayatını bozabileceği gerçeği. Palmer’ın geçmişi, bu yeni hayatı paramparça etmeye çalışacak ve Palmer’ın başından gene eksik olmayacaktır. Palmer adındaki bu drama türündeki film, IMDb platformundan 7.3 alarak gündeme damga vurmayı başarıyor. Yapımın yönetmenliğini ise Oscar ödülü bulunan dünyaca ünlü yönetmen Fisher Stevens yapmakta. Yazarlık koltuğunda ise Cheryl Guerriero oturmakta. Filmin kendini gösterebilmesi için ise 6.7 milyon dolar gibi ufak bir bütçe ayırılmış durumda.
Yapımın oyuncu kadrosuna bakıldığında ise; Oscar ödülünün yanı sıra 53 farklı ödülü ve 126 adaylığı bulunan dünyaca ünlü Justin Timberlake, başrol olan Palmer karakterine hayat vermiş durumda. Küçük bir çocuk olan Sam rakakterini ise Ryder Allen canlandırıyor. Maggie olarak Alisha Wainwright bulunurken, Shelly rolünde ise Juno Temple oynamakta. Bir başka Oscar ödülü olan oyuncu June Squibb ise Vivian karakteriyle hünerlerini bir kere daha göstermiş durumda.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları