Ghost Light – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

Ghost Light – HD izle Film Makinasi

Ghost Light – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.2 / 10

Filmin Özeti

İzlerken tüylerinizin diken diken olacağı, sizi ekrana kilitlemeyi başarabilecek olan ve bir gerilim türü olan #Beğen filminde konu olarak ele alınacaklar; Genç bir kızın taciz edilmesine dayanıyor. Başına gelen kötü olaylardan sonra kendini asarak intihar eden kızın ablası olan Rosie, bu olayı unutamıyor. Sürekli olarak kardeşinin internete yüklediği, kendisinden ve anılarından bahsettiği videoları izliyor. Bir gün gene sıradan bir şekilde yatmadan önce bu videolardan bir tanesini izlerken, eline oldukça değişik bir ipucu geçiyor. Kardeşinin bu hale gelip kendini asmasında kimin parmağı olduğunu hiç öğrenememiş olan Rosie, olayı merak ediyor ve araştırmak için kardeşinin hesabına giriş yapmaya çalışıyor.

Uzun denemelerin ardından hesaba girişini gerçekleştiren Rosie, kardeşinin fotoğraflarını yayınlayan kişinin izini bulmayı başarıyor. Polise gitmesine rağmen yardım bulamayan Rosie, kardeşinin intikamını almak için artık tek başına işe koyulma kararı veriyor. Söz konusu olan kişi hakkında bir sürü bilgi toplayan Rosie, olayın derinliklerine daldıkça aslında çok da beklediği gibi olmadığını ve öğrenmesi gereken çok daha derin sırların bulunmuş olduğunu öğrenecektir. Ama gözü hiçbir şeyi görmeyen Rosie, bildiğini yapmaya ve başını belaya sokmaya başlayacaktır. Bu yolda giderken kendine hâkim olması gerekiyordur, aksi takdirde sonu çok korkunç sonuçlanabilir.

2019 Yılında çıkmış olmasına rağmen Amerika Birleşik Devletleri’nde, 1 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanan yapımın yönetmeni , aynı zamanda yazarlığını da yapan Sarah Pirozek. IMDb Platformundaki oylamadan 10 üzerinden 4.4 alarak yerini alan yapımın başrolünde ise Rosie karakteri ile Sarah Rich’ i görüyoruz. Rosie’ in kardeşi olan Amelia karakterini ise Samantha Nicole Dunn oynamakta. Stacy olarak Jolene Marquez, Rory rolünde Dakota Lustick ve D’rea karakterinde ise Liz Meinders bulunuyor. Filmde ismi belirsiz olan kişinin karakterini ise Marc Menchaca oynamakta.

Yapımın eleştirmen sitelerinden aldığı yorumlar, IMDb puanına bakılacak olunursa ortalamanın altında gözükmekte. Bununla beraber, filmin gişelerde ne kadar gelir sağladığına ya da bütçesinin boyutlarının ne seviyelerde olduğuna dair herhangi net bir bilgi girilmemiştir. Film, “En İyi Kurgu” ödülünü almış durumdadır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları