Gökdelen – Skyscraper – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

Gökdelen – Skyscraper – HD izle Film Makinasi

Gökdelen – Skyscraper – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.4 / 10

Filmin Özeti

Dilerseniz hd 1080p dilerseniz de 4K kaliteleri ile izleyebileceğiniz, suç ve dram türünün eşsiz uyumunu ekranlara başarılı bir şekilde yansıtmayı başarmış olan Lying and Stealing filminin yönetmen koltuğunda Matt Aselton oturmakta. Aselton yine senaryo bölümünde Adam Nagata’ya eşlik etmiş durumda.
Imdb üzerinden 5.4 gibi bir kayde değer puan skalasını sabitleyen yapımda; Ivan işinde çok ama çok başarılı bir hırsızdır. Ancak Ivan sıradan bir hırsız değildir ve hırsızlık alanı sanat eserleridir. Ivan özellikle iş sahasını Los Angeles’ın üst tabakasında tutmakta ve oldukça da iyi bir hayat sürmeyi başarmaktadır. İşini çok iyi bir şekilde yapmasına ve oldukça üst düzey bir hayat sürmesine karşın Ivan’ın içi rahat değildir ve kirli yollardan kazandığı bu hayatı artık istememektedir. 
Diğer bir taraftan da Elyse adında genç ve başarılı bir aktrist vardır. Elyse başarılıdır ama hem tam bir borç batağındadır hem de işinin gereği unutmayı isteyeceği bir geçmişe sahiptir. Elyse de aynı Ivan gibi bu hayatına bir son vermek yeni bir hayata başlamayı çok istemektedir.
İşte bu ortak istek bu ikiliyi bir araya getirir ve her ikisi içinde son olacak bir işi birlikte yapmaya karar vermelerine neden olur. Bu son işleri hem çok büyük hem de çok tehlikeli bir soygun planını içermektedir. Bu soygunu başarmak demek her ikisi içinde yeni sayfa açmak demektir. Fakat bu soygun sandıkları kadar kolay olmayacaktır ve hem Ivan hem de Elyse hem dostluklarını hem de hayatlarını tehlikeye atmak zorunda kalacaklardır. Bakalım Ivan ve Elyse istedikleri yeni hayata kavuşabilecekler midir? Yoksa tehlikeye attıkları her şey bir hiç uğruna boşa mı gidecektir? Ya da planlarını anlayan ve onlara başka oyunlar hazırlayan bazı düşmanları yollarına taş mı koyacaklardır?
İnanılmaz entrikalar ve heyecan dolu sahnelerle dolu olan, Ivan karakterini Theo James’in, Elyse karakterini ise Emily Ratajkowski’nin canlandırdığı bu muhteşem filmi isteyen izleyicilerimiz Türkçe altyazılı olarak, isteyen ise Türkçe Dublaj olarak izleme fırsatını sitemizden yakalayabilirler. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları