Gökdelen – Skyscraper – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

Gökdelen – Skyscraper – HD izle Film Makinasi

Gökdelen – Skyscraper – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.3 / 10

Filmin Özeti

İsterseniz HD 1080p isterseniz de 720p kaliteleri ile izleyebileceğiniz, komedi, suç ve gerilim türünün birleşimi olarak ekranlara yansıyan I Care a Lot filminin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını J Blakeson üstlenmiştir.
Marla Grayson, yargıçları kendilerine bakamayacak durumda olan ve kendi başlarına yaşayan yaşlıların velayetini atamaya ikna etmekle geçimini sağlayan dolandırıcı ve yalancı bir kadındır. Marla daha sonra yaşlıları onlara yardım edebilecek bir yaşam tesisine yerleştirir ve onlara ait olan ev ve varlıklarını satarak ve bu varlıklardan elde ettiği parayı cebe indirerek dış dünyayla tüm temasını keser. Marla, Bay Feldstrom’ın annesi olan ve aynı zamanda kendi gözetiminde tuttuğu kadın yüzünden mahkemeye götürüldüğünde bile yargıcı ikna etme konusunda harika bir iş başarır ve davayı düşürmesi konusunda onu ikna eder.
Marla, kandırdığı ve bakım evine yerleştirmiş olduğu yaşlılara bakan bir doktor olan Doktor Karen Amos'tan tüyo alır. Dr. Amos ona parasını alabilecekleri ve kandırabilecekleri potansiyel olarak zengin ve bunun yanı sıra bekar ve emekli bir yaşlı olan Jennifer Peterson’dan bahseder.
Dr. Amos, Marla'ya mahkemede eşlik eder ve doktorluğunu kullanarak Jennifer'ın zihinsel olarak iyi bir durumda olmadığına ve kendisine kendi başına bakamayacağına dair bir ifadede bulunur ve bunun üzerine yargıç, Marla'yı, Jennifer’ın vasisi olarak atar. Marla daha sonra onu da diğer yaşlıları götürdüğü yaşam tesisine götürür ve Jennifer’ın kasasında değerli elmaslar olduğunu keşfeder. 
Marla'nın bilgisi olmadığı bir konu vardır. Jennifer, durumunun araştırılması için adamlarını göndermiş olan oldukça eski bir Rus mafya babası olan Roman Lunyov isimli adamın annesidir. Bu yalanı keşfettiklerinde Marla’ya anlaşma yapması için bir avukat gönderirler ve Marla’ya, Jennifer üzerindeki vesayetini bırakması için ona 150 bin dolar gibi yüklü bir para vermeyi teklif eder. 
Marla, teklif 300 bin dolara çıktığında bile teklifi reddetmeye devam etmeye devam eder ve 5 milyon dolar talep eder fakat avukat bu durumu reddederek kendisini tehdit eder. Bu tehditin üzerine Marla’nın ne yapacağını görmek isteyen izleyicilerimiz Türkçe altyazılı ve Türkçe dublaj seçenekleriyle filmi izleyip, bu olayların çözüme nasıl ulaştığını öğrenebilirler.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları