İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi

İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.9 / 10

Filmin Özeti

Meksika’nın uzak, kırsal bölgelerinde bir çiftlikte yaşamlarını sürdürmekte olan Esther ve Juan çiftinin hayatına odaklanan Our Time filmi Full HD 1080p kalitesinde sitemiz aracılığı ile sizlerle. 
Amerika Birleşik Devletleri ülkesine sınır komşusu olan Meksika’nın kırsal bölgelerinde bir çiftlik sahibi olan ve dövüşen boğa yetiştiriciliği ile uğraşmakta olan Esther ve Juan çifti diğer çiftlere nazaran biraz daha açık ve farklı bir ilişki yaşamaktadır. İlişkilerinde çiftlikle ve boğalarla ilgilenmekte olan Esther’in kocası dünyaca ünlü bir şairdir. Birçok insan tarafından yazıları okunan Juan, karısı Esther çiftliğin işleriyle ve yetiştirdikleri boğalar ile ilgilenmekteyken, yeni canavarlar bulmakla ve hayata geçirmekle meşgul olmaktadır. Aile, yakın zamanda sınır komşusu Amerika Birleşik Devletleri’nden gelmekte olan Amerikalı bir at binici tarafından ikiye bölünecektir. Amerikalı, Phil ailenin karşısına çıktığında, Esther gönlünü Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı olan ve uzmanlık alanı atlar olan Phil’e kaptırdığında, Esther’in dünyaca ünlü şair kocası kıskançlık duygusunu bastıramayacaktır. Artık taşmaya başlayan kıskançlık hissi, ikili arasındaki ilişkiyi param parça etmeye başlayacaktır.
49 kez ödüllendirilmiş ve birçok ödüle de aday gösterilmiş olan başarılı isim Carlos Reygadas tarafından yönetmenliği yapılan filmin senaryosu da yine aynı zamanda Carlos Reygadas ismi tarafından kaleme alınmıştır.
Film sektörüne uzun bir festival maratonu ile giriş yapmış olan film, Venice Film Festivali ile bu serüvene başlamış ve dünya genelinde yayınlanana kadar birçok film festivalinde boy göstermiş ve 3 kez ödül almıştır.
Oyuncu kadrosuna baktığımızda filmde çiftliğin işleriyle ilgilenen Esther rolünde Natalia Lopez, Amerika Birleşik Devletleri ülkesinden gelerek ikili arasında bir karmaşaya sebep olan Amerikalı Phil rolünde Phil Burgers ve Esther’in dünyaca ünlü şair kocası Juan rolünde ise filmin hem yönetmenliğini yapan hem de senaristlik görevini üstlenmekte olan deneyimli ve başarılı isim Carlos Reygadas karşımıza çıkmakta. 
Başarılı yönetmenin kaleminden çıkan Our Time filmini Türkçe altyazılı versiyonda da izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları