İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 1

İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi

İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.6 / 10

Filmin Özeti

Moxie filmi, 16 yaşındaki genç ve asi ruhlu bir kız olan Vivian’a ve okuduğu okuldaki basmakalıp kurallara karşı gelişine odaklanıyor. Filmde Vivian, okuduğu okul ve çevresinde bulunan basmakalıp cinsiyetçi önyargılardan ve yargılayıcı bakışlardan sıkılmış, kendi yaşıtlarından daha farklı bir karaktere sahip olan genç bir kızdır. Tüm bu kurallardan ve toplumun baskılarından oldukça bunalan ve yaşının getirdiği duygu ve durum değişikliğinden dolayı oldukça cesur bir şekilde hareket edebilen Vivian’ın aklında sadece tüm bunlara dur demek ve bu tür basmakalıp yargı düşüncelerini kendi açısından ele almak vardır. 
Kendisi gibi lise zamanlarında asi ve toplumun geneline aykırı olan annesinin lise yıllarına bakan Vivian annesinden ilham alarak artık harekete geçme zamanının geldiğini düşünür. Annesinden aldığı ilham ve hali hazırda tüm bu yargıcı düşüncelere olan öfkesini de arkasına alarak büyük bir kararlılıkla ilerleyen Vivian bir dergi çıkartmaya ve tüm bu öfkesini dışarı yansıtmaya karar verir. 
Moxie! İsmiyle çıkaracağı dergi Vivian için adeta bir dönüm noktası olacak, genç kız için olaylar belki de hiç beklemediği yönde hareket etmeye başlayacak. Kimliğini gizleyerek çıkardığı Moxie! Dergisi ile Vivian oldukça büyük bir öfke dolu, devrim duygularını ateşleyecek dergisini yayınladığında, etraftaki hava tümüyle değişecek ve olaylar tamamen bu derginin çevresinde şekillenmeye başlayacak.
2021 tarihinde izleyicilerle buluşarak tüm sinema severlerin beğenisine sunulan filmin yönetmenlik koltuğunda daha önce İnside Out isimli popüler animasyon filminde Joy yani Neşe karakteri ile gördüğümüz, oyunculuk geçmişi oldukça kabarık olan başarılı isim Amy Poehler oturuyor.
Senaryosu Jennifer Mathieu isimli yazarın romanından uyarlanan filmin beyaz perdeye uyum sürecinde Tamara Chestna ve Dylan Meyer isimleri de birlikte çalışmıştır. Oyuncu kadrosuna bakıldığında ise filmde karşımıza Hadley Robinson, Lauren Tsai ve Alycia Pascual-Pena isimleri çıkmakta.
Ülkemizde 3 Mart 2021 tarihinde vizyona girerek izleyiciler ile buluşan ve sinema sektöründeki yerini alan Moxie filmini sitemizden Full Hd 1080p veya internet hızınıza uygun olan yüksek görüntü kalitesi seçeneklerimizden dilediğinizi seçerek izleyebilirsiniz. Full HD Film İzlesene ailesi herkese iyi seyirler diler.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları