İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 2

İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi

İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.3 / 10

Filmin Özeti

Our Friend, Gabriela Cowperthwaite tarafından yönetilen, Brad Ingelsby'nin senaryosundan bir 2019 komedi-drama filmidir. Filmde Jason Segel, Dakota Johnson ve Casey Affleck gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Hayatını değiştiren türden haberler aldıktan sonra, kendi hayatlarını askıya alan ve aile evlerine taşınmaya karar veren ve en iyi arkadaşlarından beklenmedik bir destek bulan ve herkesin hayal edebileceğinden çok daha büyük ve derin bir etki altında kalan bir çiftin hikâyesi. Matt (Casey Affleck) ve Nicole (Dakota Johnson), Alabama, Fairhope'da yaşayan nispeten mutlu bir çifttir. İki küçük kızları vardır.  İşlerin kötüden daha kötüye dönüşmesi uzun sürmeyecektir Nicole, Matthew ile Dane'i ilk tanıştırdığında, ikisinin birbirlerine ısınması zaman alır. Dane'in evli olduğundan habersiz bir şekilde Nicole'e çıkma teklif etmiş olması Matthew'ı pek de memnun etmez. 
Ancak Nicole, Matthew'a, Dane'in evlilikleri hakkında hiçbir fikri olmadığını söylediğinde, onunla tanışmayı kabul eder. Matthew her zaman çok pratiktir ve hedeflerine dair net bir görüşe sahip bir insandır. Öte yandan Dane, hayatında gerçekten ne yapmak istediğinden her zaman emin değildir. Matthew, Standup komedi yapmak istemektedir. Ancak Matthew daha fazlasını sorduğunda, Dane'in gerçek bir planı olmadığını öğrenir. Öte yandan Matthew, o zamanlar uzun metrajlı bir yazar ama “dünyayı değiştirme” gücüne sahip türden gazetecilik yazıları yazmayı ummaktadır. Matthew, Lahor ve Libya gibi yerlerde uluslararası görevler üstlendiğinde, genellikle Nicole ve iki kızına dostça bir arkadaşlık verecek olan Dane'dir. 
Matthew döndükten sonra, Dane ona aile meseleleri hakkında bazı dostça tavsiyeler vermeye çalışır, ancak Matthew soğukkanlılığını tamamen kaybeder ve ona ilişki başarısızlıklarını hatırlatır. İki erkek arasında her zaman düşük bir gerilim vardır, ancak Nicole'a kanser teşhisi konduktan sonra her şey değişir.  Ortak arkadaşları Dane hastalığının son yılında onlarla birlikte yaşamaya, evin içinde yardım etmeye, kızlara yardım etmeye, kederli, bunalmış bir aile için destek arkadaşı olmaya karar verir. Sonunda, iki adam birbirine saygı duymaya başlar. Yönetmenliğini Brad Ingelsby’nin yaptığı Our Friend filmi Full HD 1080p kalitede sitemizde sizlerle. 

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları