İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi

İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.3 / 10

Filmin Özeti

2020 yılında vizyona giren Ana isimli Komedi ve Dram filmi güldürürken ağlatan türlerden. İki farklı hayat seriliyor gözlerimizin önüne bu filmde, biri küçük bir çocuğun mahvolmanın eşiğinde olan hayatı bir diğeri ise iflasın ve her şeyini kaybetmenin eşiğinde olan bir araba satıcısının hayatı. Bu ikili dışarıdan bakınca çok farklı gelebilir, sonuçta ne kan bağları var, ne dostlar, ne yaşıtlar. Ancak kader onları birbirine sıkı sıkıya bağlıyor, aslında daha çok Ana ve Ana’nın saf, büyük kalbi ve umudu onları birbirilerine bağlıyor.
Ana, varoşlarda büyüyen ve durumu harika denilmeyecek küçük bir kızdır. Annesi ve annesinin serseri sevgilisi ile yaşamaktadır. Hayatı hiç kolay olmayan Ana hayata tutunmak için her şeye alaycı bir şekilde yaklaşma yöntemini seçmiştir ve hiçbir şey onu korkutamayacaktır sonuçta eğer karşısındakini ciddiye almazsa, korkacak veya üzülecek bir şey de yoktur ortada. Rafa ise bir araba satıcısıdır ancak satışları giderek azalan ve iflasın kendisine kapıdan baktığı bir satıcıdır.
Ana son zamanlarda Rafa’nın dükkânına dadanmıştır. Annesi polisler tarafından tutuklanarak ceza evine gönderilen ve mahkûm edilen Ana, yapacak bir şey ve kalacak da bir yer aramaktadır. Annesinin serseri erkek arkadaşıyla kalamıyordur çünkü. Bir süre Rafa, Ana’yı kapıdan kovar, Ana bacadan girer şekilde geçmiştir ve en son Rafa sosyal hizmetleri aramayı düşünmüş ancak böyle bir şeyi ne Ana istemektedir ne de Ana’nın annesi. 
Biraz çalkantılı giden ikilinin ilişkisi sırasında Rafa iflas bayrağını çekerek deyim yerindeyse boğazına kadar borca batar. Böyle zamanlarda insan için en büyük varlık ya paradır ya da buradan çıkmaya dair bir umut. İşte o umut, Ana’dır.
2020 yılında Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde yayına girerek izleyicilerle buluşan Ana filminin yönetmenlik koltuğunda Charles McDougall isimli yönetmen oturmaktadır.
İki zor durumda kalan hayatın kesişmesine tanık olacağınız Ana filmi sizler için sitemizde Dublaj ve Altyazı dil seçenekleri ve en yüksek görüntü kalitesi opsiyonları ile sunulmuştur. Full HD Film İzlesene kalitesi ile filmin keyfini çıkarın.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları