İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 0

İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi

İmkansız Canavarlar – Impossible Monsters – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.2 / 10

Filmin Özeti

Impossible Monsters, Nathan Catucci'nin yazıp yönettiği ve Santino Fontana, Natalie Knepp, Devika Bhise ve Dónall Ó Héalaí'nin başrollerini paylaştığı, 2019 Amerikan psikolojik gerilim filmidir. Film dünya prömiyerini 9 Mart 2019'da Cinequest Film Festivali'nde yaptı ve 14 Şubat 2020'de seçilen sinemalarda gösterime girdi. Hırslı ve sevilen bir psikoloji profesörü olan Dr. Rich Freeman, kâbuslara, rüyalara ve uyku felcine odaklanan bir uyku araştırmasına devam etmektedir. Rüyalar ile gerçeklik arasındaki çizgi bulanıklaştıkça, çalışmanın bir üyesi öldürülür ve her şey çözülmeye başlar ve Rich, işleri düzeltmek için savaşır. 
Full hd 1080p’nin yanı sıra 4k seçeneğiyle Türkçe dublaj ve Altyazı'lı olarak izleyebileceğiniz filmde; Psikoloji profesörü Rich Freeman, New York'taki bir üniversitede uyku fenomenlerini incelemektedir. Akademik rakibine prestijli bir ödülü kaybettikten sonra, Freeman, üniversite dekanı tarafından rüyalar, kâbuslar ve uyku felci üzerine bir çalışmayı ilerletmesi için baskı altındadır. Çalışmayı yürütmenin ödülü, bir ilaç şirketi tarafından sunulan büyük bir hibedir. Grubun katılımcıları arasında, resimlerinde karanlık, fantastik temalara sahip yetenekli ama duygusal açıdan sıkıntılı bir sanatçı olan Otis (Donall O Healai) var, cinsel açıdan kışkırtıcı Jo (Devika Bhise); ve Freeman'ın romantik bir bağ kurduğu Leigh (Natalie Knepp) de grubun içerisinde yer alıyor. Çalışma, Otis adında işkence görmüş bir sanatçı, Jo adında bir seks işçisi ve Leigh adında üçüncü bir katılımcıyı içeriyor ve hepsi de korkunç kâbuslar ve uyku felci yüzünden kötü bir hayat sürmektedirler. 
Çalışma ilerledikçe, Freeman, Leigh ile romantik bir şekilde ilgilenmeye başlar. Çalışmadaki katılımcılardan biri öldürüldükten sonra, gerçek ve rüyalar arasındaki ayrım dahil olanlar için giderek bulanıklaşırken, ölümün gizemli koşullarına ilişkin bir soruşturma başlatılır. İki memur sorular sormaya başladıkça artan baskı ile Doktor Freeman bir başkası hayatını kaybetmeden hemen önce bir şeyler yapmayı başarabilecek midir? Yoksa tamamen iyi niyetlerle başlattıkları bu araştırma gruptakiler ve Doktor Freeman için daha çok sorun yaratmaya devam mı edecek? Impossible Monsters filmi Full HD 1080p kalitede sizlere sunulmaktır ancak daha kaliteli bir görüntü isteyenler için de Ultra HD sürümü de sitemizde bulunmaktadır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları