Invisible Evidence – Bang Chung Vo Hinh – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 96

Invisible Evidence – Bang Chung Vo Hinh – HD izle Film Makinasi

Invisible Evidence – Bang Chung Vo Hinh – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.1 / 10

Filmin Özeti

Filmimizin başrollerini senaryoya da büyük katkılar sağlayan ikili Elena Askin ve , aynı zamanda şarkıcılık da yapan bol ödüllü aktör Geng Han paylaşıyor. Geng Han’ın namağlup boksör Zhou Shi’ye, Elena Askin’in de Zhou’nun kızı Blithe’ye hayat veriyor.

Boksörümüz Zhou Shi, Kurt lakaplı karşısına çıkan her rakibini kolayca alt eden bir boksördür. Karısına çok aşıktır ve o sırada karısı Blithe’ye hamiledir. Yine unvanını korumak için çıktığı son maçında rakibinin ona yaptığı saygısız bir hareketten ötürü çok sinirlenir ve rakibine çok sert darbeler indirerek onu ringden dışarı atar. Kafasını raunt ziline çarpan rakibi acilen hastaneye götürülür ve komaya girer ve bir daha çıkıp çıkmayacağı belirsizdir. Zhou Shi galibiyetinden sonra mekanlarında arkadaşlarıyla kutlama yaparken, alt ettiği rakibinin arkadaşları sopalarla mekanı basar ve onlara saldırır. Arkadaşının çok ciddi bir darbe alması üzerine kendini kaybeden Zhou yakaladığı birisini öldürene kadar döver ve bunun üzerine suçlu bulunup hapse girer.

6 yıllık cezası sonunda biten ve dışarı çıkan Zhou Shi, karısını ve çocuğunu görmek için sabırsızlanıyordur. Fakat karısının bir araba kazasında öldüğü haberini alınca yıkılır ve bütün hayatını kızına adayarak boks kariyerine son verme kararı alır. Aynı zamanda kızıyla, kızının vekaletini almakla ve parasal sorunlarla boğuşan Zhou Shi bakalım ringde yaptığı gibi hayatta da sorunlarını Nakavt edebilecek midir?

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları