Invisible Evidence – Bang Chung Vo Hinh – HD izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 14

Invisible Evidence – Bang Chung Vo Hinh – HD izle Film Makinasi

Invisible Evidence – Bang Chung Vo Hinh – HD izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

6.6 / 10

Filmin Özeti

The Last Egg ya da orijinal adı ile “Gai Gia Lam Chieu”, 2016 yapımı bir Vietnam komedi ve dram filmidir. Filmin yönetmenliğini “Chay Di Roi Tinh” filminin yönetmenliğini yapmış Vietnamlı senarist ve yönetmen Namcito yapmaktadır ve ona yardımcı yönetmen olarak “Tiem Banh Hoand Tu Be 2” filminin senaryosunda imzası bulunan senarist Bao Nhan eşlik etmektedir. Filmin senaryosunu ise yine yönetmenler Namcito ve Bao Nhan kaleme almıştır.
Filmin ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında Huu Chan, Lap Huynh, Binh Minh, Diem My, Dieu Nhi bulunmaktadır. Filmde evliliğe hiçbir zaman olumlu bakmamış güzel bir kadının başına gelen bir olaydan sonra hemen evlenip hamile kalmaya çalışması konu olarak alınmıştır.
Linh San henüz 30 yaşına girmiş ve başarılı bir kariyeri olan güzel bir kadındır. Belle adlı dergide yaratıcı yönetmen olarak çalışmaktadır. Henüz hiç evlenmemiştir ve evlenmek gibi bir planı da yoktur. Etrafındaki herkes 30 yaşına kadar evlenmemesini ayıplamakta ona kızmaktadır fakat o bunlara kulak asmamaktadır. Rutin doktor kontrolleri sırasında Linh San bir hastalığa yakalandığını öğrenir. Hastalık Linh San’ı kısır bırakacaktır.
Hamile kalma yeteneğini kaybetmeden önce altı ayı olan Linh bu şansını kaçırmadan önce anne olmak istemektedir. Çünkü hayatında bir daha böyle bir imkanı olmayacaktır. Fakat Linh San’ın bir erkeği nasıl etkileyeceği konusunda hiçbir fikri yoktur. Bir an önce tanıdığı en yakışıklı erkeği ikna edip ondan hamile kalması gerekmektedir. Fakat onu da nasıl yapacağını bilmemektedir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları