izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 11

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.9 / 10

Filmin Özeti

Ülkemizde 4 Aralık 2020 tarihinde yenilikçi ve ünlü bir çevrim içi film şirketinde internet ortamına özel olarak yayınlanmış olan Noel Çatışması filmi Alman yapımıdır. Komedi, gerilim ve dram kategorilerinden öğeler taşıyan yapım, 1 saat 48 dakikalık bir uzunluğa sahip. Filmin yönetmenliğini Detlev Buck üstlenirken, Noel Çatışması filminin hikayesini Detlev Buck ile beraber Martin Behnke isimleri kaleme almıştır. 2020 yılının Aralık ayında yayınlanan Filmin oyuncu kadrosuna bakıldığında Kostja Ullmann, Alli Neumann, Sascha Alexander Gersak, Sophia Thomalla, Merlin Rose ve Peter Kurth gibi isimler yer alıyor. Filmin asıl adı ‘Wir Können Nicht Anders’ iken, uluslararası arenada film, ‘Christmas Crossfire’ adı ile yayınlanmıştır. Aynı zamanda Noel Çatışması isimli 2020 yapımı filmin çekim ve prodüksiyon işlemlerine de 4 milyon dolar gibi bir bütçe ayrıldığı paylaşılmıştır.
Filmin konusuna gelecek olursak, vatandaşın biri, bir cinayet teşebbüsüne engel olur ve öldürülmek için hedeflenen kişiyi de yanına alarak bir grup katilden kaçmaya başlar. Henüz tanışmış olduğu kadın ise bu sırada bu vatandaşı aramaktadır. Edda ve Samuel, filmin başlarında daha yeni tanışmış olan iki sıradan kişidir. Daha sonraları, Edda’nın babasının 60. doğum günü amacıyla beraber bir tura çıkarak ateşli aşklarına devam etmeye karar vermişlerdir. Karavanlardaki seyahatlerinde, bilhassa Samuel, bir ormanda genç bir adamın öldürülmesiyle sonuçlanacağı kıskanç ve dramatik bir olaya kapılırlar. Samuel’in hakemlik yapma girişimi, gelecekteki kurbanla beraber ormandan kaçmak mecburiyetinde kalmasına yol açar. İntikam eylemleri kesintiye uğrayan yerliler gibi, geride bıraktığı Edda’da onu aramaya başlar.
Noel Çatışması filminin oyuncu kadrosuna bakıldığında Samuel rolünde 1984 Hamburg, Almanya doğumlu, 2006 yılında vizyona girmiş olan Verfolgt isimli Alman filmindeki rolüyle Almanya’da düzenlenen Yeni Yüzler Ödüllerinde, Yeni Yüzler Oyunculuk Ödülü alan, aynı zamanda yine Almanya’da düzenlenen Günter Strack Televizyon Ödüllerinde 2005 yılında izleyicilerle buluşmuş olan bir başka Alman yapımı Heimliche Liebe - Der Schüler und die Postbotin filmindeki rolü ile En İyi Genç Oyuncu ödülü alan Kostja Ullmann, film sektöründe fazla deneyimi bulunmayan Alli Neumann ve Sascha Alexander Gersak isimlerine rastlıyoruz.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları