izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 19

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

2020 / 10

Filmin Özeti

2021 yapımı aksiyon bilim kurgu ve gerilim türündeki film henüz hiçbir yerde vizyona girmemiştir. Filmin yönetmenliğini “ Narc” , “A-takımı” , “Smokin’ Aces” ve “Gri Kurt” filmleri ile ünlü yönetmen Joe Carnahan yapmaktadır. Filmin senaryosunu ise Joe Carnahan kaleme almış, onun kaleme aldığı senaryoyu da “Open Grave”, “Deadly Beloved”, “Apex” ve “Matteo Ricci” film ve kısa filmlerinin senaristliğini yapan kardeş senaristler Chris Borey ve Eddie Borey beyaz perdeye uyarlamışlardır.
Filmin baş rollerinde ise Mel Gibson, Annabelle Wallis, Frank Grillo, Michelle Yeoh, Naomi Watts, Ken Jeong, Meadow Williams, Selina Lo, Will Sasso, Mathilde Olllivier ve Tyler Jon Olson bulunmaktadır. Yapım filmin ana kahramanı Özel Kuvvetler Askeri Subay Roy Pulver’ın öldüğü günü tekrar tekrar yaşamasını konu almaktadır.
Film 2012’de çekimlerine başlandığında asıl adı “Continue” olarak planlanmıştır. Çekimleri durdurulan film 2017’de baş kahraman olarak Mel Gibson ile adını değiştirerek Boss Level adı altında çekimlerine devam edeceğini duyurmuştur. Kadrosunu tam olarak Mart 2018’de duyuran filmin, Mayıs 2018’de altı yıl aradan sonra çekimlerine devam edilmiştir. Film 16 Ağustos 2019’da vizyona girmesi planlanarak çekim ve çalışmaları yapılsa da vizyon tarihini kaçırmıştır. Çekimleri 2020 haziran ayında tamamlanan film Hulu adlı yapım şirketinden vizyona girmek üzere 2021 yılına ertelenmiştir.
Roy Pulver emekli bir özel kuvvetler askeridir. Kendisini bir zaman döngüsünün içerisinde bulur. Roy öldüğü günü sürekli olarak tekrarlamaya mahkum kalmıştır. Her öldüğünde güne baştan başlayan Roy buna bir son verip hayatına devam etmek zorundadır. Öldüğü günde ona eşlik eden dişçisi de ona bu tekrarlamada eşlik etmek zorunda kalır. Roy her öldüğünde aynı günü tekrar yaşayan ikili buna bir dur demek zorundadır. Dişçisi Alice ile ne olduğunu anlamak için aynı günü tekrar tekrar yaşarken bir yandan da ölmemeye çalışmaktadır. Neden bu halde olduklarını araştırırken Mısır Mitolojisi ile alakalı bir sorun olduğunu keşfederler.
İzleyici ve eleştirmenlerden “The Grounhog Day” adlı film ile benzerliklerine dikkat çekilen film aksiyon sahneleri ve senaryosu ile ilgili olumlu yönde yorumlar almıştır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları