izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 24

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.8 / 10

Filmin Özeti

Genç bir kız, yıllar öncesinde babasının kendisine yaptığı istismarın intikamını almak için büyüdüğü küçük kasabaya geri döner. Fakat bulacağı şey, babasının vahşice öldürülmesidir. Bunu yapanın kim olduğunu bulmasını ve karşılaştığı tehlikeleri anlatan Girl filmi intikam temalı filmleri arasında yer alıyor. Bir genç kızın tahmin bile edemeyeceği tehlikelerle dolu küçük bir kasabadaki yaşadıklarını anlatmaktadır.
Genç bir kız, küçüklüğünde ailesiyle birlikte yaşadığı ufak bir kasabaya geri döner. Dönmesinin ardında eski günleri özlediğinden değil, tam tersidir. Kendisi için acı dolu hatıralar barındıran bu kasabaya dönmesinin ardında, babasının küçüklüğünde ona karşı kötü davranışlarıdır. Artık büyüyen ve eski güçsüz halinden bir iz kalmayan kız, babasından yılların intikamını almak için geri döner. Eve geldiğinde babasını bulamaz. Etrafı incelediğinde ise herhangi bir iz bulamaz. Ardından garaja bakan kız, babasının ellerinden bağlanıp eziyet edilerek öldürüldüğünü görür. Her ne kadar kötü bir çocukluk yaşamış olsa da, babasını bu şekilde bulan kız öfkeyle karışık bir hüzün duyar. Hemen en yakın telefon kulübesine gider ve annesine gördüklerini anlatır.
Annesi, kocasının başına gelenleri duyduktan sonra kızına hemen o kasabayı terk etmesini söyler. Fakat kız, tüm bunların arkasında kimin olduğunu öğrenmek ister. Yardım almak için kasabanın şerifine gider ve durumu anlatır. Kasabaki şerif ona yardımcı olmak istediğini söylemiş olsa da, olayla pek ilgilenmiş gibi görünmektedir. Bu durumdan şüphelenen kız, gittiği barda barmenin dediklerinden sonra kasabada tuhaf bir şeyler olduğunu sezer. Babasının cinayeti ardındaki kişiyi bulmak için kasabada birçok kişiyle görüşür ve söylentiler yayılmaya başlar. Artık tüm gözler kızın üzerindedir. Üstelik bu durumu düzeltmesi gereken şerif ise kıza yardım etmek yerine onu susturmak için harekete geçmiştir. Genç kız, hayatta kalmak ve babasının ölümü ardındaki aile sırrını çözmek için savaşmak zorundadır.
Başroldeki kızı The Babysitter serisinde de oynayan 29 adaylık ve 8 ödül kazanmış Bella Throne oynamaktadır. Kasabanın şerifi rolünde ise The Wrestler, Sin City ve Iron Man 2 gibi başarılı filmlerde oynamış dünyaca ünlü Oscar adaylığı ve 39 ödülü bulunan Mickey Rourke bulunmaktadır. Başarılı kadrosuyla dikkat çeken Girl filminin yönetmenliğini ve senaryosunu ise Chad Faust yapmıştır.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları