izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 5

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.9 / 10

Filmin Özeti

2020 yapımı Amerikan suç ve dram filmi olan I’m Your Woman’ın yönetmen koltuğunda “Fast Color: Gücünü Serbest Bırak”, “Miss Stevens”, “Oda (The Keeping Room)” ve “Stargirl” filmlerinin senaryosunu yazmış, üç farklı dalda SXSW Film Festivali ödülü dahil 6 ödül adaylığı bulunan Julia Hart oturmaktadır. Filmin senaryosunu ise Aşıklar Şehri, İki Kadın Bir Erkek ve Burada Mısın? Filmlerinin yönetmen ve yapımcılığını yapmış ayrıca La La Land filmi ile Yılın En İyi Filmi dalında 2017 Oscar Akademi Ödülü adayı Jordan Horowitz kaleme almıştır.

Filmin ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında Rachel Brosnahan, Marsha Stephanie Blake, Arinze Kene, Jameson Charles, Justin Charles ve Frankie Faison bulunmaktadır. Film galasını 15 Ekim 2020’de AFI Festi’de yapmıştır ve asıl gösterime 11 Aralık 2020’de girmiştir. Filmde kocasının ortaklarına ihanet etmesi ile çocuğu ile beraber tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda kalan kadının başından geçenler anlatılmaktadır.
Jean ve Eddie evlilerdir fakat mutlu hayatlarına çocuk sahibi olamamak gölge düşürmektedir. Jean evde tek başına kaldıkça bu konuyu düşünmekte ve yalnızken çok sıkılmaktadır. Bir gün Eddie elinde bir bebekle kapıda belirir. Jean bir çocuk istemektedir ve o da bir tane getirmiştir.

Genç bir anne olarak hayatını kurmaya çalışan Jean’i bir sürpriz beklemektedir. Bir gece yatağında uyurken Eddie’nin iş arkadaşlarından birisi tarafından uyandırılır ve ona gitmesi gerektiğini söyler. Hiç soru sormasına müsaade etmeyen adam ona eşyalarını hızlıca toplamasına yardımcı olur ve dışarıda bekleyen Cal adlı Eddie’nin arkadaşı onun artık yeni koruması olacaktır. Eddie Jean’i arar ve ona artık görünmez olması gerektiğini söyler. Bazı kötü insanların peşinde olduğunu öğrenen Jean ne olduğunu anlamadan çok güvendiği kocasının dediğini yapan Jean küçük bebeği ve Cal ile yollara düşer. Para dolu bir çanta ve bebeğinden başka hiçbir şeyi olmayan Jean yol kenarında mola verdiklerinde bebeğinin ağlamasını durdurduktan sonra uyuyakalır. İkili yolculukları boyunca birbirleri ile hayatları ve aileleri hakkında konuşur. Yolda onları gören polisler ise siyahi bir adamın sürdüğü arabada beyaz bir kadın ve çocuğunun olmasını garipseyeceklerdir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları