izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 3

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

7.1 / 10

Filmin Özeti

Nelly ve köpeği London, sonbahar tatillerini amcaları Hannibal ile geçirmek için yola çıkarlar. Ancak amcası Hannibal’ın sandığı kadar sakin bir hayatı yoktur, o bir canavar ajanıdır. Nelly çok geçmeden kendini vampirler, hayaletler, kurtadamlar ve Frankenstein'larla çevrili bir maceranın ortasında bulur.
11 yaşındaki Nelly Rapp diğer çocuklar gibi değildir, çünkü canavarlardan ve karanlıktan hiç ama hiç korkmuyordur. Bu garip tavrı ailesini zaman zaman endişelendirse de, Nelly halinden oldukça memnundur. Bir gün, babası onu sonbahar tatili için amcası Hanniball’ın yanına göndermeye karar verir. Amcası, kahyası Lena Sleva ile oldukça büyük bir evde yalnız yaşıyordur.

Nelly ve köpeği London, amca Hannibal’ın yanına gitmek üzere yola çıkarlar. Eve vardıklarında, Hannibal’ın çok da sakin bir hayatı olmadığını, aksine sırlarla ve macerayla dolu bir hayat yaşadığını görürler. Amca Hannibal, aslında bir canavar ajanıdır. Aynı zamanda kahyası Lena Sleva da amcasıyla beraber canavar ajanlığı yapıyordur. Evi dolaşırken oldukça farklı şeylerle karşılaşan Nelly, bir anda kendini canavarların dünyasında kendi hayatından sıyrılmış, heyecan dolu bir hayatta bulur. Hayaletler, vampirler ve daha birçok canavarın amcasının evinde toplantı yaptıklarını görmüş olan Nelly, amcasının bir canavar ajanı olduğunu ortaya çıkarır. Ve kendisi de tıpkı amcası gibi canavar ajanı olmaya karar veren Nelly’nin insanları canavarlardan ve canavarları insanlardan koruması gerekmektedir. Bu zorlu göreve atılmak için can atan Nelly, köpeği London’I da bu göreve dahil ederek amcası Hannibal ve amcasının kahyası Lena Sleva ile canavar ajanlığı yapmaya başlar.

Nelly Rapp – Monsteragent filminin yönetmen koltuğunda Amanda Adolfsson bulunmaktadır. Filmin senaristliğini ise Sofie Forsman üstlenmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda; Matilda Gross (Nelly Rap), Lily Wahlsteen (Roberta), Marianne Mörck (Lena Sleva), Johan Rheborg (Hannibal), Björn Gustafsson (Vincent) ve Jens Ohlin (Lennart) gibi ilgi çeken isimler bulunmaktadır. 23 Ekim 2020 tarihinde İsviçre’de gösterime giren Nelly Rap Monsteragent filmi aile türünde karşımıza çıkıyor. 93 dakikalık bir süreye sahip olan filmin IMDb notu ise 7.1 olarak belirlenmiştir. İsveç yapımı olan filmin dili İsveççe’dir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları