izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 6

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

4.7 / 10

Filmin Özeti

Amerikan İç Savaş yıllarında bir grup asker Kara Ayak bölgesinde yiyecek, barınak ve silah aramaktadır. Açlık ve soğukla mücadele eden askerler yol üstündeki bir ailenin evinden yiyecek isterler. Aile evlerindeki erzaklardan verse de bu askerlere yeterli gelmez ve tüm aile bireylerini öldürürler. Geriye sadece ailenin kızlarından biri kalır.

İsimsiz genç kız ölmüş olan askerlerden birini hayata geri döndürür ve ona İntikam ismini verir, kendisi de Nefret ismini alır. Bu ikili, askerleri takip eder ve onları birer birer tuzağa düşürür. Genç kız intikamını almaya ve adaleti sağlamaya kararlıdır. Ama kendisi de adaletin karşısına çıktığında hikayesine kimse inanmaz. Üstelik kızı yargılayan kişi askerlerden birinin kardeşidir ve kendi intikamını almaya niyetlidir.

Filmin başrolünde Nefret rolünde Zelda Adams yer alıyor. Ölümden dönen ve İntikam’a dönüşen asker rolünde ise John Law var. John Law aynı zamanda filmin yönetmeni, senaristi ve editörü olarak da görev alıyor. Film korku, gerilim ve western türlerinde olmakla beraber, IMDB puanı da 5.5. The Hatred, Amerika’da 20 Ocak 2018’de vizyona girmiştir ve yapımın süresi 59 dakikadır. Ayrıca bu film yönetmeni John Law’ın yönettiği ve oyuncu olarak yer aldığı ilk filmidir.

Filmin kadrosunda Lulu Adams, Thomas Burnham, Michael Hall, Randall Jowers gibi oyuncular yer alıyor. Başrolde yer alan Zelda Adams daha önce Halfway to Zen ve The Ascent filmlerinde de rol aldı. 4k filmlerin tek kaliteli adresi fullhdfilmizlesene.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları