izle Film Makinasi | Film izle HD - Online Film izle | FilMakinesi.İnfo
En güncel filmler sizinle. Film izle

Film Hakkında 12

izle Film Makinasi

izle Film Makinasi

Belirtilmemiş
Filmin TürüFilm izle IMDB Puanı

5.7 / 10

Filmin Özeti

Deadlocked 2020 yapımı Amerikan korku ve gerilim türündeki bağımsız yapımcılı bir filmdir. Filmin yönetmelik ve senaryo yazarlığı görevini daha önce Make Your Paths Straight, Arcadia Bay ve The Selfish Giant filmlerinde aldığı roller ile tanınan Josh Bailey üstlenmiştir.

Filmin ana karakterlerini Kyle English, Nick Champa, Taylor Tunes ve Sophie Giderson canlandırmaktadır. Filmde 5 kişinin bir zombi salgınından habersiz bir şekilde asansörde kalmaları konu alınmaktadır.
Bir binanın asansörüne binen 5 kişi Olivia (Taylor Tunes) bir mühendistir. Lee (William Poole) ve Mason (Kyle Engilsh) ise bir polis ve tutuklu bir hırsızdır. Connor (Nick Champa) ise asansöre binip oyuncu seçmelerinin olduğu katta inmeyi planlayan hevesli bir aktördür. Jacqui (Sophie Giberson) de sadece ailesi ile arası kötü olan ergen bir kızdır. Beşli asansöre sıra ile biner ve asansör hareket ettikten sonra durur. Tüm uğraşlarına ve bina görevlisini aramalarına rağmen hareket etmeyen asansörün içinde gergin bir ortam vardır. İri cüsseli suçlu Mason insanlarla uğraştıkça her şey daha da gerilmektedir. Bina güvenliği onlar ile ilgilenmeyince polis telsizinden merkeze ulaşmaya çalışan Lee şu anda tüm ekiplerin başka olaylarla ilgilendiğini duyunca şaşırır çünkü tüm ekipleri meşgul edecek kadar olay çıkması imkansızdır.

Hevesli aktör Connor bir anlık elektrik kesintisi sırasında Jacqui’ye bağırarak tehditler savurunca herkes daha da gerilir. Fakat elektrik geri geldiğinde Connor’ın yaptıklarından haberi olmaması işleri daha da tuhaflaştırır. Bu sırada Olivia’nın hemen üst katlarında bulunan kız kardeşi onu arayıp koridorda silah sesleri duyduğunu söylemesi insanları endişelendirmeye başlar. Polis memuru Lee telsizinden ortağına ulaştığında ise bir ayaklanma olduğunu ve silahlarını almak için merkeze geldiğini söyler. Yani Lee’ye yardım edemeyecektir.

Connor’ın garip davranışları devam etmektedir ve ateşi çok yüksek olduğu için Mason’un kelepçelerini çıkartıp Connor’a takmaya karar verirler. Connor kelepçeli hali ile insanlara saldırmaya devam ettiğinde onu vurmak zorunda kalırlar fakat ölmez. Kafasından vurulduğunda öldüğünü görünce onun bir zombi olduğuna karar verirler. Bu sırada Connor’dan korkan Jacqui’nin astım krizi başlamıştır fakat astım ilacı üst kattaki evindedir.

Yorum Yaz Spoiler Ekle

Son Blog Yazıları